dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Monika.Sz-a

  1. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    witam zimowo i snieżnie.. niestety..
    dla mnie niestety, bo narciarzem nie jestem, natomiast samochodem po mieście jeżdzę.. ehh-oby do wiosny..



    Wczoraj miałam przyjemnośc oprowadzac po naszym SSO niezwykle miłą parę.
    Moi Goście zakupili rodo i oglądali- jak to wygląda na żywo.
    Mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu umiałam zaspokoić ciekawośc na zadawane pytania. ...
  2. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    witam po dłuzszej przerwie..
    od jakiegoś czasu mam już wytęskniony projekt ogrodu.. tylko jakos czasu brakowało. tak to ejst, jak trzeba byc na zastepstwie Św. Mikołaja :wink:

    ale dzisiejszy atak zimy i widok za oknem natchnął mnie tęsknota za słoncem, kwiatami itp..
    więc nadrabiam zaległości i chwalę sie projektem. :oops:

    do wykonania jeszcze długa droga- na razie SSO.. ale w przyszłym roku planuje posadzić to co zaprojektowane zostało ...
  3. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    aa..zdjęcia zrobione z dużej odległości to saąbo widać- ale kupilismy też od forumowicza drzwi tymczasowe.. czerwone w białe plamy od tynku.
    solidne, metalowe.

    Piotrek puka sie w czoło- ale planuję pomalować je na brązowo- żeby było "ładnie" :wink:

    na ten rok niepotrzebne- ale juz od następnego coś trzeba wymyśleć- więc jak się trafiło to wzięlismy- nie będzie szkoda jak sie pobrudza, zadrapią..
    a budowę jakoś trzeba ...
  4. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    wreszcie trochę porządku na placu boju..




    ziemia wyrównana- praca koparki + ja uzbrojona w grabie.. w takich chwilach ciesze się, że nie mamy większej działki :D

    zastanawiam sie tylko co na tym piachu wyrosnie :cry: :cry: ?

    jeszcze czeka nas kilka wycieczek na budowę- pozbieranie kawałków cegieł ...
  5. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    cd pomysłów pt "co mi się podoba- podpatrzone przez dziurkę od klucza".. :wink:


    tak wpuszczony zlew w blat kuchenny..


    blat w kuchni- jakiś kamień.. poodbno do kuchni stosuje sie granit.. nie znam cen, nie znam wzorów.. wolę żyć marzeniami :wink:
    na pewno wiem, że chcę w zlewie kuchennym zamontowany mieć ...
Strona 1 z 7