dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Męża wędrówki po dachu...

Oceń ten wpis
Dziś cudna pogoda, więc wycieczka na budowę obowiązkowa. W towarzystwie wiaderka, łopatki i foremek do zabawy na drodze, w końcu tyle tu piachu!

No i dojechaliśmy... A tu ZONK! Klucze zostały w domu - w końcu wczoraj je dostałam, a one do czegoś służą... I niestety, nie da się już wejść przez drzwi czy okna...
No to wrzuciłam wsteczny, dziecko radośnie kopało sobie w piasku, Mąż robił obchód, a ja - runda numer 2.
W tym czasie Szanowny Mąż Inwestor takie oto wędrówki podniebne uskuteczniał:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03909.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	251815Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03915.jpg
Wyświetleń:	192
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	251816Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03918.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	251818

Po spacyfikowaniu zamka dostaliśmy się do środka, żeby podziwiać stolarkę. Mam tylko nadzieję, że gęsto występująca pianka montażowa zostanie z tych pięknych okien sprawnie usunięta... bo niestety, folii zabezpieczającej brak.
Zaskoczyły mnie jeszcze beżowe parapety, ni w ząb nie mieszczące się w ramach moich marzeń. Na szczęście nasz sprawny Developer nie widzi problemu i jutro jadę wybrać właściwe No niestety, takie tempo, że pewne sprawy umykają... Panowie polecieli z klucza, a ja mam silne widzi misie i nie łatwo złamać mój gust...
Niezmiennie cieszę się jednak przesuwnymi oknami balkonowymi. Zapraszam na salony
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03925-2.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	57,2 KB
ID:	251819

Updated 29-03-2014 at 21:27 by ditomasso

Tagi - katalog słów kluczowych: aluplast, dachówka, drzwi balkonowe przesuwne, euronit, okna Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar BorÓwki14
    To widok na salon? duuuży dzięki takim wielkim oknom będziecie mieli widoki na przyszły ogródek
    Okna kupowaliście sami czy w ramach SSO przez dewelopera?
  2. Avatar ditomasso
    Do tej pory wszystko przez dewelopera. Okna bardzo mi się podobają, są antracytowe, tak jak drzwi wejściowe i dach. W poprzednim poście są fotki. Mieliśmy mały zonk z parapetami, bo nie pasowały, ale chłopaki ochoczo wymieniają na białe (też kamienne).
    Tak, to salon. Około 50 metrów ma razem z kuchnią, z czego kuchnia zajmie 12m2.
    Uwielbiam te okna, zresztą widok (co widać z dachu) na łąki jest cudny!
  3. Avatar BorÓwki14
    Też mam takie okna i zupełnie rozumiem Twój zachwyt
    Ja wrzuciłam okna do pierwszej wyceny...kwota mnie zabiła!
    Mieliśmy mieć 2 okna przesuwne, ale chyba zrobimy tylko 1, to które musimy, bo przecież "okniarze" mnie puszczą z torbami ;P
  4. Avatar ditomasso
    Zamów dwa duże okna! Teraz może i wydaje się to drogie, ale całe życie przed Wami, zeby się odkuć... a za rok będziesz żałować, że jednak nie zainwestowałaś. Wpuszczenie światła do domu na duuużych powierzchniach to naprawdę świetna sprawa
  5. Avatar BorÓwki14
    zamierzam dwa miec , ale tylko 1 przesuwne, drugie wprawione na stale ale z zachowanymi wymiarami. W sumie nie potrzebuje aby wyjście na taras było z 2 stron oddalonych od siebie o 50 cm (oba wejścia miały być na rogu mojego salonu). Myślałam, ze może taniej to wyjdzie, ale po otrzymaniu kosztorysu się załamałam
  6. Avatar BorÓwki14
    jest prawie 24, a tu czas na FM się jakby zatrzymał 21:51...???
    więcej czasu