dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pontypendy

  1. Dziennik pontypendy

    Dom pontypendy w konkursie Muratora :D
    http://www.muratordom.pl/galeria_naj...e&galeria=8511
    wszystkich miłośników mojego domku serdecznie zapraszam do odwiedzania galerii i głosowania.
  2. Dziennik pontypendy

    Dzisiaj piątek - dzień kiedy przyjeżdża śmieciarka. Zadania na dziś - upchać na maksa kontenerek 120 l. :lol:
    Z wiosennym pozdrownieniem porządkująca teren - pontypendy :lol:
  3. Dziennik pontypendy

    Mieszkamy sobie już ponad miesiąc. :lol:
    Domek jest oficjalnie oddany do użytkowania, chociaż nie obyło się bez małego zgrzytu. Nadzór budowalny z Piaseczna po dwóch tygodniach dopatrzył się, że w stosie dokumentów które musiałam złożyć nie było tego dotyczącego atestu szamba. Najlepsze jest jednak to, że to było niedopatrzenie urzędu a nie moje. W spisie dokumentów, które trzeba dostarczyć nigdzie nie było mowy, że przy braku kanalizacji trzeba dołączyć atest ...
  4. Dziennik pontypendy

    Jechałam dzisiaj do swojego domu z duszą na ramieniu, bo nadal nieźle wieje. Miałam nadzieję, że oprócz folii i innych pobudowlanych śmieci rozwianych po całej działce nic mnie przykrego nie spotka. Niestety ! Mój dom ucierpiał z powodu tej wichury ! Dokładnie to dach. Po krótkich oględzinach stwierdziłam, że na dachu brakuje 2 gąsiorów, 2 dachówek podstawowych i 1 skrajnej, a potrzaskane ich resztki leżą przed domem. :cry:
    Złapałam za telefon i ubłagałam Pana ...
  5. Dziennik pontypendy

    Mam schody ! Po ponad roku wspinania się po drabinie, dzisiaj po raz pierwszy weszłam na poddasze po schodach. Wspaniałe uczucie. :lol:
    Tak wyglądają w wersji surowej. Będą jeszcze bejcowane i lakierowane.



    Miałam pokazać kanały, oto i one:
    ...
Strona 1 z 14