dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gosia.kraków

  1. wszystkim wesołych świąt życzę:) i jaskółcze gniazdko

    wszystkim budującym i nie, życzę zdrowych, radosnych i rodzinnych (tym, którzy bardziej żyją swoim domkiem niż jajami, śledząc forum muratora w Wielką Sobotę wytrwałości w dążeniu do celu...........


    Wiadomość z budowy: pod stropem jaskółki uwiły sobie gniazdko ...akurat na święta...

    Updated 19-04-2014 at 07:30 by gosia.kraków

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	smieszne-jajka.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	31,5 KB
ID:	255631  
  2. "włoska stodoła" z tarasem?

    A może jakiś użytkownik dużego tarasu wypowie się chociaż, czy warto było go robić, proszę...Może ktoś ma duży taras od północy, czy w naszych warunkach jest naprawdę aż tak źle? Do wyciągania wniosków mam tylko obiekt obserwacyjny, w postaci tarasu moich teściów, który ma 40 lat. A wtedy trochę inaczej się budowało.
    poniżej zamieszczam zdjęcie jak mniej więcej będzie wyglądał mój dom (wg mnie taka włoska stodoła) ten niższy daszek mogę (chyba, ale keirownik ...

    Updated 19-04-2014 at 12:28 by gosia.kraków

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	houseback.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	69,5 KB
ID:	255591  
  3. SONDA dach czy taras nad garażem??? co wybrać?

    Mamy problem. Zaprojektowaliśmy dach nad garażem, bo taras od północy 45 m2 wydawał nam się za duży i niepotrzebny... Ale chodząc po stropie nad parterem, nie możemy przeboleć tego widoku ( zdjęcia robione o godz. 20-tej) Co robić? przeprojektować jednak dach na taras, czy nie? Jak sądzicie?

    Updated 18-04-2014 at 08:54 by gosia.kraków

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5591.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	28,4 KB
ID:	255421   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5592.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	255422   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5593.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	24,6 KB
ID:	255423   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5598.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	36,5 KB
ID:	255424   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF5595.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	27,3 KB
ID:	255425  

  4. życie na wsi:)

    buduję 20 minut jazdy od Bramy Floriańskiej, a po działce biegają sarny.
    (gorszy widok był w blaszaku jak znalazłam martwego gryzonia, nie wiem czy to szczur. raczej miał za krótki ogon) W każdym razie już nie widzę zalet mieszkania w centrum miasta. Przestrzeń daje wrażenie wolności a chodzenie w gumiakach po błocie napawa optymizmem.
  5. zdjęcia

Strona 1 z 3