dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mariorally

  1. Przemy?lany Wariant I - oj bardzo przemy?lany ;)

    A ja ciągle walczę z dylematem kąta nachylenia dachu. Dzisiaj trochę się pobawiłem świeżo nabytym programikiem :)
    I jeżeli w planie zagospodarowania przestrzennego wymagają aby 1/3 dachu miała kont nachylenia 30* to wymyśliłem, że zwiększy się kąt nachylenia dachu nad garażem :)

    Jak zwiększyłem nad częścią mieszkalną to dom przypominać zaczyna stodołę :(

    A tak to wygląda (wiem wiem nie jest to rewelacja ale to moje początki z tym ...
  2. Przemy?lany Wariant I - oj bardzo przemy?lany ;)

    I kończy się sobota. Byłem dzisiaj na działce w celu spalenia pozostałych gałęzi na wycince i tego co sąsiedzi podrzucili przycinając swoje "chaszcze" "/

    Niestety nie udało się spalić gałęzi ponieważ mocno zawiewał wiatr i zaczęła się palić trawa. Podmuchy były dość silne i mogło by się spalić coś więcej :o
    Ale za to poznałem sąsiada który zaczął budowę :) Odkupie od niego siatkę leśną do ogrodzenia swoje działki ;) ...
  3. Przemyślany Wariant I - oj bardzo przemyślany ;)

    Byłem na działce, ścięte chaszcze podeschły, jak będzie pogoda to w sobotę zrobi się ognisko i uporządkuje trochę działkę.

    Teraz pewnie w dzienniku będzie trochę przestoju...
  4. Przemyślany Wariant I - oj bardzo przemyślany ;)

    Trochę przejaśniało na początku działeczki ;)

    Zostało jeszcze trochę chaszczóf ale muszą poczekać na kolejne zezwolenie ...









    ...
  5. Przemyślany Wariant I - oj bardzo przemyślany ;)

    Jak zapowiedziałem w sobotę była walka z chaszczami :) Z tym, że wczoraj byliśmy u znajomych na parapetówie to łokiend okazał się bardzo ciężki ;) dopiero do domu wróciliśmy bo parapetóweczka była aż w Piasecznie.
    Foki z chaszczów wkleję juto
Strona 1 z 2