dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

fillette

  1. Dom rodzinny ;)

    Chciałam wczoraj zamówić parapety, ale się znów nie udało :cry: A dobrze by było je zamontować bo od dzię malowanie , no najpierw gruntowanie :wink: , na górze :D

    Ale za to zamówiłam piec :D :D :D nareszcie uff Immergasa victrix z zasobnikiem, grzejniki na górę i 2 łazienkowe.

    Strasznie podoba mi się wanna Ravak You, wygląda na bardzo wygodną, ma oparcie na ręce i nogi i taki fajny kształt
    ...
  2. Dom rodzinny ;)

    Jakoś tak mi power budowlany uciekł...Ciągle tyle pracy, tyle decyzji, że mnie to powli zaczęło przerastać.

    Ale nie mamy wyjścia, trzeba to wszystko jakość dociągnąć do końca :lol:

    Ten weekend, a właściwie sobota była mocnym wydarzeniem, wybralismy i kupilismy płytki do górnej łazienki, kotłowni, gres na dół, panele na dół i na góre :lol:

    Została nam mała łazienka na którą było 200 pomysłów, a to wszystko przez to że ...
  3. Dom rodzinny ;)

    HURA!
    Dostałam właśnie informacje on naszego elektryka, że jutro podłączą nam prąd i licznik! :D

    Z tym licznikiem to w sumie nie muszą się zbytnio spieszyć... :wink:

    No to jeszcze gaz i będą wszystkie media :lol: perespektywa podłączenia gazu jest wrześniowa...
  4. Dom rodzinny ;)

    Byliśmy na małym urlopie, na trochę przystopować z całym zamieszaniem zwanym życiem :wink:

    W czasie naszej nieobconści zniknęło stare ogrodzenie i powstało nowe, ale sama nie wiem czy mi się podoba :roll: Trochę inaczej sobie je wyobrażałam, w innym kolorze :roll:

    Nie wiem no nie wiem.

    Temat zakupu płytek do łazienek zaczyna mocno działać mi na nerwy bo na nic nie mogę się zdecydować. Wczoraj zaliczyliśmy kolejne oglądanie płytek, ...
  5. Dom rodzinny ;)

Strona 1 z 15