dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

matysia

  1. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Wszystkim odwiedzającym składam życzenia zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
  2. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Chyba czas najwyższy obudzić dziennik z zimowego letargu bo przecież prawie wiosne mamy :)
    Troche przez ten czas się u nas zmieniło. Najważniejsza wiadomość to ta że już mieszkamy w naszym rodo.
    Wprowadziliśmy się w połowie stycznia, troche na wariackich papierach ale mieszka się wspaniale bo nareszcie u siebie. Nadal dużo rzeczy jest do zrobienia ale mam nadzieje że do Wielkanocy uda nam sie jakos to wszystko ogarnąć. Najmniej do zrobienia zostało w kuchni bo tylko zawiesić
    ...
  3. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    .........._,|,_...
    ............'|`......
    ............/.\..........
    .........../`,\)...........
    ........../__\ .............
    ........./ . o \.............
    ......../_ , *_\_... ......
    ......../ `, .* \_...........
    ......./ ? `~ . \.............
    ....../_ . * ., o \.............
    ....../ ? o .. ~ \ ? ............
    ...../ . * .... . o.\? ............
    ..../_ ,,~~ '. * ' _\_............
    ..../`~,, .. o.......\::::::..........
    ...
  4. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Zapomniałam dodać ze byłam kupić płytki na ściane do kuchni. No i jak to bywa - kobita zbiera się, pakuje dziecia do samochodu i jedzie 25km do miasta żeby se 3 m2 płytek kupic a oni nie mają ich na stanie. Ale zamówiłam i mają być na jutro.
  5. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Pochorowałam sobie troche, dziecko sobie też pochorowało, tylko mężus się nie dał. Poczyniliśmy ostatnio kilka nowych zakupów mianowicie oprawy halogenowe do wiatrołapu sztuk 4, lakierobejce do drewna w kolorze średni dąb i kibelek do łazienki na górze Koło Solo.
    Mężuś pojechał wczoraj do Krakowa i zahaczył o Merlina. Dzwoni i mówi że jest umywalka 50 z szafką w promocji. Na oczy nie widziałam ale powiedziałam kup. Narazie stanie w łazience a docelowo w kotłowni.
    ...
Strona 1 z 22