dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tomzoo

  1. Tomzoo i Monia budują!

    I znowu dużo wody w Warcie upłynęło ;)
    Domek ma się już ku końcowi, jednak jest jeszcze jedna spędzająca sen z powiek sprawa - odprowadzenie ścieków bytowych. Walczę z żonką już od stycznia o przydomową oczyszczalnię ścieków z gminą, która nie chce się zgodzić na zmianę decyzji o warunkach zabudowy z szamba na oczyszczalnię - warunkują to tym, że kanalizacja jest w planach i kiedyś będzie. Ale czy to będzie jeszcze za naszych czasów??? Teraz jest kryzys i wszelkie ...
  2. Tomzoo i Monia budują!

    Parapety zamówione - szybko przyjadą! ok. 10 dni ;)
    I już będzie milej w domku!
  3. Tomzoo i Monia budują!

    Przyszedł czas na parapety wewnętrzne - wstępnie już mamy wybrane, tylko jeszcze w ramach obniżania kosztów poszukujemy taniej ekipy do montażu.
    Aha i dziś przyjechał do nas malarz/szpachlarz - pooglądał, wycenił i... chyba coś z tego będzie.
    W najbliższym czasie wezmę sobie z tydzień urlopu w celu ostrzejszego pobuszowania na budowie przy zabudowie poddasza. Walka trwa ;)
  4. Tomzoo i Monia budują!

    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    ZNOWU MI KOMINY CIEKNĄ...
    :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    Już nie mam sił... wyfugowałem, byli dekarze, których tylko w kosmos i niby poprawili... a tu ciągle plama...
  5. Tomzoo i Monia budują!

    Ubogiego dziennik ciąg dalszy ;)
    Stan na dzisiaj - dom stoi dalej, nie zawalił się, a prace nadal trwają. Co prawda w zeszłym roku - jakieś 5-6 mies. temu myślałem o wprowadzeniu się na Boże Narodzenie, ale teraz się zastanawiam czy uda się na Wielkanoc :/
    Nie ma się co spieszyć. Tym bardziej, że pewne rzeczy podjąłem się robić sam.
    Tzn. z teściem.
    W domu już są wszystkie instalacje, jest kominek - jeszcze co prawda nie obudowany, ale grzeje już ...
Strona 1 z 3