dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z35 z biura Z500

Z35 - Money money money

Oceń ten wpis
No to ile to tak naprawdę kosztuje ? Nawet sam projektant nie wie bo kosztorysy z biura Z500 zmieniają się równie często jak pogoda Ale ja już wiem (no prawie - kilka detali zostało):

Wartości netto (odjęta robocizna za postawienie, pozostałe usługi typu elektryk / wylewka wliczone), Mazowieckie

SSO - 148k
SSZ - 180k
DEV - 291k hydraulika, elektryk, wylewki, etc. (bez ocieplenia dachu)

Z istotnych informacji - wszystko zgodnie z projektem (np. stal fi 16 zamiast fi 12 które by wystarczyło), dach ceramiczny, 7 okien dachowych (10k), strop teriva, bez oszczędzania na materiałach (np. styro grafit, etc), okna 3 szybowe.

Gdyby ktoś pragnął poznać szczegóły PW.

Na koniec pochwale się (jeszcze nieskończone) - Mój pierwszy raz
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4727.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	96924

Dramatu nie ma chyba
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar ganiutek
    No ja właśnie z małżem podliczyłam i wyszło troszkę mniej niż u Ciebie (dom ma 130 m kw użytkowej + garaż, strych nad garażem, kotłownia, spiżarka) - też na materiałach raczej nie oszczędzaliśmy - choć budowaliśmy z suporexa i mamy blachodachówkę (ale za to pod spodem deski + papa). I tak:
    SSO- 140 tys
    SSZ - 156 tys (to dopiero będzie ale już zamówiona stolarka)
    Stan deweloperski (to dopiero będzie ale po wstępnym przeliczeniu) - ok 250 lub 260 tys (z ociepleniem dachu).
  2. Avatar skowronp
    No kasa niestety ubywa w zastraszającym tempie.

    Może dodam że dom ma 143m2 parteru + 50 garażu + 40m2 poddasza (po podłodze jakieś 70).