dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Małe pierdoły - wielka przyjemność

Oceń ten wpis
W domu się cały czas dzieje. Piotr Wykańczator finalizuje łazienkę. Płytki położone, brodzik osadzony. Niestety, wejście zagrodzone, więc fotostory dziś nie będzie.

Zjedliśmy sobotnie śniadanie w naszej nowej kuchni A w zasadzie na obrzeżach wyspy. Wjechał stary czajnik, bułki, wędlina, pomidor i było swojsko.
Wzmocniony pysznymi kanapkami i poranną wojną na kartony po meblach, Mąż Inwestor przystąpił do kolorowania ściennej rzeczywistości.
Inwestorka zaś swoim dobrym zwyczajem przypuściła atak na placówki handlowe
Zarówno te miejskie, jak i wirtualne.

Nie będę chwaliła się czajnikiem, za to pochwalę się wycieraczką i tabliczką do wiatrołapu. Mając na uwadze naszą czerwoną podłogę, oszalałam na ich widok i kliknęłam "Do koszyka". Mąż Inwestor oszalał również:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DE-LA704WWAHNDEDE-1.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	75,4 KB
ID:	273008Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DE-LA704WWAHNELDE-1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	273009
W poczciwej mej Biedronce zaopatrzyłam się w niezbędny przy remoncie odkurzacz przemysłowy. Przypomina mi węgierską bajkę z dzieciństwa - MIKROBI. Młodzi budowniczowie zapewne takiej nie znają... To taka komunistyczna odpowiedź na Gwiezdne Wojny w wydaniu dla nieletnich
I takie też imię do odkurzacza przylgnęło - MIKROBI. Taki tam snobizm - nazywajmy swoje odkurzacze!
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	odkurzacz_warsztatowy_4x2.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	18,1 KB
ID:	273010Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mikrobi.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	7,0 KB
ID:	273011

http://www.youtube.com/watch?v=aoAN76vlESU

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Gdzie Ty kupiłaś taki świetny odkurzacz? U nas w Biedrze ni ma takowych
  2. Avatar ditomasso
    One były parę tygodni temu, teraz jeszcze gdzieniegdzie się trafiają. Są chyba już przecenione na 159 zeta. Na pewno jeszcze w którejś się znajdą.
  3. Avatar ditomasso
    Odkurzacz jest w kartonie, może nie rzucił Ci się w oczy. Karton niepozorny.