dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Piczman

Dom Piczmana

Oceń ten wpis
27 Września

Mieszkamy :P :P :P

Oj się działo przez ostatnie 2 dni, na szczęście udało się wszystko na czas skończyć i już możemy się cieszyć swoim domkiem!
Mam tu kilka fotek dla zobrazowania tego co zrobiliśmy, na początek kotłownia i zabudowanie oraz ocieplenie bufora :



Ta dziura na dole duża to otwór Zetki,wykonałem ją z przewodu wentylacyjnego fi 200 który został z wentylacji,wypuszczony jest na poddasze w pobliżu podbitki. Kratkę założę jak już będzie zaszpachlowane i pomalowane, ten mniejszy otwór po lewej to pokrętło zaworu mieszającego cwu .
Nabiłem cały bufor do 80 stopni,jest ciepła woda i puściłem trochę w podłogę bo chłodno było w środku.Automatykę podłączę na tygodniu a na razie kręcę "tymi ręcami" ,,,
Listwy przypodłogowe pomalowaliśmy i przykręciliśmy :


Kuchnia już w 100 % :



Tutaj pierwsze śniadanko Ninki :P


Wiatrołap a w nim dzwonek zamontowany :


W sypialni łoże "niesypialniane" a poza tym pusto :roll:


I na koniec salon :



Jeszcze nie zdążyliśmy ustawić TV i reszty sprzętu rtv , nastąpi to niebawem jak wiele innych detali.

A więc podsumowując , 15 Września rok temu wykopaliśmy fundamenty pod ten oto dom !
Dzięki Forum jest nowoczesny, energooszczędny i dobrze zbudowany!
2 lata czytałem i dyskutowałem z wieloma wspaniałymi ludźmi ( z niektórymi nawet wódkę piłem :wink: ) i jestem Wam ogromnie wdzięczny za pomoc i wsparcie :P
Oczywiście to nie koniec Dziennika, będę dalej pisał i wklejał zdjęcia bo jest jeszcze trochę do zrobienia tak więc mam nadzieję że czytający nadal będą tu zaglądać :D
Niedługo założę wątek w dziale "Galeria zdjęć forumowiczów" , tylko muszę pożyczyć "pełną klatkę" i jakiś szeroki kąt 8)
Porobię porządne foty i wkleję w pełnym wymiarze !

Pozdrawiamy z Żonką WSZYSTKICH ,,, :P
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum