dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pawel i renia

Dziennik pawła i reni

Oceń ten wpis
cd epopei budowlanej :lol:
oczywiœcie tak samo jak i poprzednim razem wszystko wystartowało w PONIEDZIAŁEK zaraz po 7.00. choć EKIPY jeszcze nie było, towaru zresztš też :cry: :wink: dumny inwestor czekał już na 1 dostawę tego dnia która miała być o 07.00 no i oczywiœcie wystšpił mały poœlizg :roll:
1. JADĽ i zaczynajš
i efekt końcowy
:lol: :lol: :lol: :lol:
2.zaraz tego samego DNIA po dostawie pojawiła się EKIPA i zaczeła składać nam NASZE klocki na działce a efekt jest taki " straszny bunkier wyszedł" :lol: :o :lol: :o :lol: :o :lol: :o :lol: :lol: :o :o


niektórzy wypinali się na robotę :lol: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: " ale i tak ich lubimy"
a inni pracowali w pocie czoła :roll: :P :roll: :P :roll: :roll:
tak minęło niecałe 2.5 dnia i można już było sobie zaczšć wyobrażać jak to będzie potem, w między czasie oczywiœcie trwały prace nad rozłożeniem KANALIZACJI stanu 0 i zaklajstrowaniem œcian na razie od wewnštrz DYSPERBITEM a że FACHOWCÓW :lol: :lol: mam obrotnych to zbyt długo to nie trwało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
potem była narada na SZCZYCIE Szefa i Inwestoraco robimy dalej " kupujemy piasek do zasypywania Fundamentów czy dzwonimy po p.ARTURA koparkowego by było taniej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: " no wiadomo że TANIEJ :lol: :lol: :D :lol: i tym to sposobem znów pojawił się żółty potwór na działce i zaczšł .............. :cry: 8) :cry: 8)

i choć ziemi wokół domu ubywało :roll: :roll: to w œrodku przybywało :lol: :lol:

potem tylko jeszcze trzeba było rozgarnšć i ubić mechanicznie ZAGĘSZCZARKĽ

oczywiœcie pod bacznym okiem INWESTORKI i przy pełnej dokumentacji fotograficznej
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak mineły nam pracowicie 4 dni i w Piatek o 9.00 mieliœmy ZALEWAĆ :lol: :roll: :lol: :roll: stan 0 lecz jakie było nasze MOJE zdziwienie jak sie okazało że ONI "betoniarnia" nie przyjadš :evil: :o :o :evil: :o :o :evil: :o :o :evil: :o :o :evil: :o :o :evil: bo nie było potwierdzenia dostawy betonu na budowe .
no i można sobie wyobrazić jak się wœciekłem i w............ a przeciesz beton zamawiałem na TYDZIEŃ wczeœniej podczas regulowania płatnoœci za poprzedniš dostawe { wielkš kasš } jak dla mnie, normalnie kpina.
a pani jeszcze wpisała mnie jako 1 na ten dzień z samego rana. nie obyło się bez wymiany zdań przez telefon w kulturalny sposób :lol: :wink: i miałem czekać na telefon :-? :-? :-? :-? :-?
po 30 min okazało sie że jest to ICH BŁĽD i zaraz coœ zorganizujš :) :) :) :) :) :)
jakie było moje zdziwienie i radoœć :D :D :D :o :o :o kiedy po nastepnych 30 min zadzwonił p.POMPA do betonu że już JEDZIE :lol: :lol: :lol: :lol: i że BETON też.
tak więc cofam wszystko co powiedziałem w myœlach o tej firmie :D :D :D :D :D ale nigdy więcej THE END.

a to kilka fotek z PIATKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pompa gotowa do pracy, wszyscy na stanowiskach, beton zaraz podjedzie i można zaczynań kończenie 1 ETAPU BUDOWY

]URL]

potem nastšpił odbiór końcowy oczywiœcie pod okiem INWESTORKI i oto efekt 2 godz. pracy



i jak SZEF kazał przed pojechaniem do domu zostało nam tylko w Sobote i Niedziele sumiennie PODLEWAĆ :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:


to tyle po 2 TYGODNIACH od momentu wejœcia EKIPY na BUDOWE.
SZEF powiedział że teraz to już :roll: POLECI :roll: i efekty będš bardziej widoczne
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum