dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Papiery się zbierają:)

    Mam w ręce papiery do wniosku o wyłączenie z produkcji rolnej! Jutro jedziemy do Starostwa, postanowione!
    Telefon od szefa konstruktora - ponoć projekt już skończony tylko czeka na podpis kogoś, kto jest na urlopie, ale dostępny całe szczęście, więc do końca tygodnia na 100% ma być. Wtedy lecimy do architekta po podpis i czekamy na decyzję o wyłączeniu z produkcji rolnej i składamy zgłoszenie o zamiarze budowy!
    Zobaczymy co powiedzą jutro w Starostwie - ile ...

    Updated 29-07-2015 at 08:35 by aniahal

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Elewacja

    Jest i rysunek elewacji :

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja przod-tyl.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	4,7 KB
ID:	325748

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja boki.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	325747
    Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja zewnętrzna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Jurki budują szkieletowy, drewniany! :)

    Nadszedł w końcu czas i na mnie:) Otóż na forum przeglądam wątki, dzienniki budowy, inspiracje i porady eksperta od kiedy nasunął się u nas temat budowy domu. W przypływie emocji postanowiłam założyć swój dziennik, bo budowa zbliża się (mam nadzieję) wielkimi krokami! :wiggle:
    Nasza historia krótka i szalona - młode małżeństwo z maluchem postanowiło stworzyć swoje miejsce na ziemi. Na początku rozważaliśmy kupno domu, bo remont wydaje się mniejszym nakładem pracy ...

    Updated 28-07-2015 at 11:52 by aniahal

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa bomu jednorodzinnego, drewiany, jurki, początek, szkieleciak Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum