dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dzis ma przyjechać ekipa od dociepleń

    Na razie mają rozłożyć rusztowania, pełną parą zaczną działać od poniedziałku /przynajmniej taką mam nadzieję/
  2. taka tam dłubanka do salonu na trawie.

    Do ławki wydłubałem stolik - w razie co utrzyma i balon wina i przyklejonego do balona właściciela No i obiad wreszcie będzie można zjeść nie wyginając się w pałąk ; )



    Updated 28-04-2016 at 00:01 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Fundamentalizm

    Wczoraj ekipa skończyła murować ściany fundamentowe:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	328693

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	328694

    Teraz czeka nas ok. dwóch tygodni przerwy, po której fundamenty zostaną zaizolowane, zrobiona podłoga na gruncie, wymurowane ściany, zalany strop i schody... czyli będzie się działo!

    W tym czasie musimy jeszcze przemyśleć jak będą poprowadzone i wykonane instalacje wod-kan i GPWC.
  4. Drewniana balustrada na tarasie.

    Córka biega i trzeba było w końcu zająć się tym tematem bo prawdopodobieństwo ze mogła by spaść 3m w dół było duże.

    Do wykonania balustrady użyłem drewna - kantówki 8x8 cm oraz deski tarasowej szerokości 13,5cm.

    Początkowo myślałem ze używać będę kantówki 10x10 ale jak wybierałem na tartaku to wydała mi się za duża/ciężka/ niezgrabna itp.
    wybór padł na wariant 8x8 co przysporzyło trochę problemów - nie było łatwo znaleźć ...

    Updated 26-08-2015 at 07:20 by slawas86

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Przyjechały pustaki :)

Strona 2 z 20