dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Górna łazienka

    Jeśli myśleliście, że już opuściłam to forum, to spieszę zaprzeczyć Po prostu temat wykańczania zszedł na dalszy plan, mieszka się, to się mieszka, o czym tu pisać.

    Zwłaszcza, że nasze szumne plany ogrodowe trzeba było odłożyć, a dodatkowo przez większość sezonu walczymy z ogrodzeniem, które jakoś samo nie chce powstać. Zacisnęliśmy też pasa co nieco, bo już za parę chwil, za chwil parę... ruszamy z górną łazienką drodzy Państwo!

    ...
  2. Bramy garażowe, parapety, odwierty do pompy ciepła i podłogówka 10-25.08.2016

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    12 sierpnia przyjechały bramy garażowe Wiśniowski - kolor macore tak jak okna - problem: okno w garażu, które specjalnie było zmniejszane na etapie murowania, aby szyny bram nie przeszkadzały w otwieraniu okna (Panowie instalatorzy od bram i okien to jedna ekipa, sami dokonali pomiarów jakie bramy, jakie okno) - po zainstalowaniu bramy okno nie otwiera się - szyna weszła w okno jakieś1,5 cm - do poprawy.

    ...
  3. Wieniec się robi ... !!!

    - 24-08-2016 - 21:41 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Pomału i do przodu ... ! Nareszcie pogoda dopisuje !



    Voll Stress ale efekty już widać !



    CDN
  4. "wyprzedaż garażowa"

    W związku z przygotowywaniem się do budowy ogrodzenia musieliśmy przesunąć garaż tymczasowy, w którym zrobił się tak naprawdę składzik przydasi pobudowlanych. Cały dzień noszenia, podnoszenia.... (a miałam myć okna...) uffff.
    Ale w wyniku tegoż przesuwania z wielkim bólem podjęłam męską decyzję, że czas się jednak z niektórymi z tych rzeczy pożegnać.


    Serce krwawi, ale słowo się rzekło i oto mam na zbyciu:
    - styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod ...

    Updated 23-08-2016 at 23:32 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 2 - gi etap fertig !!!

    - 23-08-2016 - 18:32 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Sobota godz. 12 - ta , cóż za przecudny widok !!!









    A, pózniej przyjechały na inspekcję dziedziczki w 2- gim pokoleniu !





    Teraz dobrze pielęgnować ...
Strona 2 z 6