dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Lazienka

    Lazienka ma 11 m 2 i przylega do naszej sypialni. Mam cos wymyslone ale nie mam projektu. Znaczy mam w home sweet 3D ale to sie nie nadaje do publikacji
    Szkoda ze w Opexie gdzie zapewne bedziemy kupowac plytki nie ma takiej opcji jak w madfizie w Krakowie - dziewczyny w ramach plytek dostaly projekt for free.
    Mam kilka pomyslow - drzwi szklane takie jak na zdjeciu. Jedna czesc stala a druga ruchoma. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi szklane!.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	114745
    Plytki CASALGRANDE Almond 30x60 i CASALGRANDE ...
  2. Pasie budują

    Rewolucja ogrodowa

    Pracowity majowy weekend zaowocował zmianami w okolicach przytarasowych ogrodu - wysypaliśmy 400kg żwirku i posadziliśmy kilkanaście roślinek......przed nami jeszcze trochę pracy bo chcemy mieć tam też coś wodnego - malutkie oczko lub fontannę.... zabrakło też żwirku...




    a tu ma być woda
  3. Aktualizacje

    Dzienni zaniedbany bo: robi sie elektryka i robi i robi i robi. Dlugo to trwa bo wykonuje to mój zdolny mąż po swojej pracy! Razem z elektryką robi też alarm i hydraulikę. W tym tygoniu skończy a od następnego wchodzi tynkarz! Po tynkach okna więc na początku czerwca powinno być już trochę jak w domu
  4. Kolory :-)

    Z racji, że salon w tej części jest bardzo nasłoneczniony, ściana w tym kolorze (AF-140 Pensive - takie beżowe cappucino) pomimo, że jest w półmacie, błyszczy się. Kupujemy farbę na bazie "pełny mat" i przemalujemy. Kusi mnie żeby wziąć trochę jaśniejszy kolor Podobny odcień, ale jednak jaśniejszy.... Dziś jadę do sklepu Benjamina Moore Przeglądnęłam co do tego koloru proponują na stronie BM i podoba mi się "Chocolate Mousse"

    ...
  5. Malowania ciąg dalszy :)

    Hol z widokiem jadalnię po prawej (kuchnia jest po lewej stronie):


    Widok z salonu na kuchnię z jadalnią:


    Ten sam widok - dokładnie rok wcześniej:


    Salon z miejscem na TV:
    ...