dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Aggi

    Sąsiad Story lipiec 2003

    No przesadziłam z tymi polami. Wcale nie jest najgorzej: otóż po prawej stronie mojej działki stoi baraczek, a przed baraczkiem widziałam raz na ławeczce dziaduleńka i babuleńkę. Ukłoniłam się grzecznie, oni się odkłonili, psy wymieniły nieuprzejmości. Problem w tym, że dziaduleniek i babuleńka przestali się pojawiać.
    Po lewej zaś stronie są nieprzeniknione krzaczory, ale…ostatnio z krzaczorów dochodziły obiecujące odgłosy ...
  2. dziennik redrum

    dobrze że chociaż synek pomaga



    i jeszcze 2 fotki ze zbrojeniem stropu i wieńców


    pozdr ol
  3. dziennik redrum

    Plany planami - a dzieki s*lidności firmy która widnieje w moim profilu - na dzień dzisiejszy nie ma jeszzce stropu -ułożony ale nie wylany .
    Miał być razem z all scianami poddasza na 30.10.
    Od pon nowa ekipa - może do środy wylanie.
    I na tym koniec w tym roku - po dużej euforii - zapał i radość zdecydowanie ostudzona przez s*lidność .
    Musze odpocząć.
    pozdr ol
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    20.11.2004 Po wczorajszym ataku zimy (u nas na działce jest 20cm śniegu), dziś na budowie nie pojawili się ani dekarze, ani ociepleniowcy - ale muszę przyznać, że ich absencja została uzgodniona ze mną. Natomiast murarze twardo pracowali. W efekcie prawie skończyli dziś działówki. Został tylko fragment w górnej łazience, ale to dlatego, że stwierdziłem, że ten fragment musi być murowany razem z lukseferami bo same cegły konstrukcyjnie nie utrzymałyby się.

    Natomiast ...
  5. Chyba czas zaczac

    Czekam teraz na odpowiedz z Urzedu. Jak na razie brakowalo tylko oswiadczen inwestora o prawie do dysponowania dzialka. Podobno to dobrze. ze tylko takie niescislosci znalezli.
    Pozdrowienia