dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Pilne - kierownik budowy zjazdu

    Pilnie poszukuję kierownika budowy zjazdu - musi mieć uprawnienia drogowe. Jeśli ktoś zna namiar na kogoś takiego please - piszcie w komentach. Bo nie umiem wyszukać.
  2. Nasz domek w sadzie

    Nie wiem co robię żle - ale na dzisiaj się poddaję
  3. coś się ruszyło ;)

    - 10-03-2014 - 18:11 (PROSTY 3A - pracownia projekty z wizją, czyli BorÓwki14 BUDUJA!)
    U nas praca jak w ulu. Postanowiliśmy w sobotę odwiedzić nasze włości, w celu uwiecznienia postępów
    Przy okazji odwiedziliśmy znajmomych - mąż koleżanki bęzie wyceniał robocizne wod-kan-gaz. Przy okazji Panowie porozmawiali sobie o piecach, rurkach, wentylacji.. tyle słyszałam, przy okazji ploteczek, które ucielyśmy sobie w kuchni.
    Oczywiście, będę musiała się doksztalcić za chwilę, w powyższej kwesti, jako na inż. przystalo
    Troche fotek z wizyty ...
  4. I kolejne prace postępują .... :)

    Druga łazienka, pokój domowe biuro itd.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	247185   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	422
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	247186   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	434
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	247187   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	434
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	247188   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	427
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	247189  

  5. Pokoje Gwiazd

    Nasze Gwiazdki początkowo miały mieć całe białe pokoje, potem miałam pomysł na tapetę, a w końcu każda dostała po jednej różowej ścianie. W końcu to ich królestwa, a nie moje Amelka przeszczęśliwa, bo to ona wybierała kolor. Dobrze, że jej minęła faza na "calllny"