dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wykonywanie oraz porady Hydroizolacje izolacje balkonów tarasów wykuszy

    [COLOR=#666666][FONT=sans-serif]Witam wykonuje izolacje na tarasach nad pomieszczeniami jak i na balkonach izolacje polegają na papach czterech warstwach oczywiście ocieplenie też jest ważne ważne jest wykonanie izolacji w odpowiednim czasie budowy czyli w stanie surowym i przed elewacją również udzielam porad pytania

    Updated 28-01-2015 at 20:25 by Eryk_

    Tagi - katalog słów kluczowych: balkony, hydroizolacje, izolacje, tatasy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Balkony zewnętrzne.

    W sumie jakieś 10mb barierki. niestety malowane zwykłym pistoletem a nie proszkowo ale znaleźliśmy w dobrej cenie. tutaj też podobnie jak przy schodach wewnętrznych postawiliśmy na prostotę wykonania.



    CDN
    Tagi - katalog słów kluczowych: balkon, balkony, balustrady, barierki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Cierp cialo jak sie chcialo- czyli izolacja balkonow...


    Przed zakupem projektu mojego domu nie zdawałem sobie sprawy jak mała jest moja wiedza na temat budownictwa.
    Przy wyborze projektu kierowałem się bardziej walorami estetycznymi niż praktycznymi.
    Po wylaniu fundamentu i godzinach spędzonych na FM zdałem sobie sprawę, że balkony to największe mostki termiczne w budynku. Teraz by te straty zminimalizować trzeba dobrze je zaizolować, a co za tym idzie szukać wsparcia w dobrych fachowcach i wydać na tę operacje masę pieniędzy.
    ...

    Updated 30-11-2018 at 12:55 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela ii, balkony, lubelskie, pci Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  4. Juliusz Nowy II Lustro - Etap III - strop nad częścią mieszkalną