dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nareszcie budowa! Nasz projekt indywidualny.

Nareszcie budowa! Projekt indywidualny.

  1. Rzuty

    Cytat Napisał Relda1 Zobacz post
    Dzisiaj dostałam końcową (prawie końcową, bo widzę, że bedą małe zmiany) wersjęZałącznik 55449
    Załącznik 55450
  2. Nareszcie budowa!

    Cytat Napisał Relda1 Zobacz post
    Teraz może coś o naszym projekcie (co by można było sobie kiedyś,za jakiś czas, czytając to przypomnieć jak to było na początku). Długo szukałam projektu, który byłby dla nas odpowiedni. Któregoś pięknego dnia przeglądając, któryś już raz z kolei, projekty biur architektonicznych natrafiłam na dość ciekawy projekt. Był to dom z użytkowym poddaszem, dwuspadowym dachem, o dość prostej bryle. Przedstawiłam go mojemu J. a on zdecydowanie powiedział, że nie- bo wygląda
    ...
  3. Nareszcie budowa!

    Załącznik 52452nasza działeczka...Tylko nie wiem dlaczego takie małe zdjęcie
  4. Nareszcie budowa!

    Cytat Napisał Relda1 Zobacz post
    Powolutku ruszam dalej- z tym dziennikiem i projektem
  5. Nareszcie budowa!

    Cytat Napisał Relda1 Zobacz post
    Nareszcie (mam nadzieję) udało mi się założyć dziennik budowy. Uffff....
    No, ale może nas przedstawię: my- tzn. ja, mój mężuś, córcia( charakterek nie z tej ziemi)-10 lat i syńcio-prawie 6 lat. Mieszkamy sobie w Bełchatowie i w tym roku (nareszcie) rozpoczynamy budowę naszego(a może raczej mojego) wymarzonego domku. Obecnie jesteśmy na etapie zbierania warunków technicznych. Projekt domu robi nam znajomy architekt. Ma to być domek o pow. użytkowej ok. 150 m( choć mężuś
    ...
Strona 1 z 2