dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

monika&bartek

  1. Okna

    Jak dodawać wpis to na calego
    Okna 3 szybowe, 7 komorowe, kolor antracyt na profilu 92, salamander.

  2. Dach

    Nadszedl w końcu czas na uzupełnienie dziennika. Zdjęcia mówią same za siebie więc miłego oglądania
    Dachówka Brass rubnin V, kolor antracyt
  3. Więźba i reszta.

    Nowy wpis nie pojawiał się całe wieki, najwyższy czas uzupełnić braki.
    Na początku października na budowie zrobiło się zielono i fachowcy w ciągu 3 dni rozprawili się z więźbą.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10 (2).jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	288507
    potem nastąpiła mała przerwa, specjalnie nam się nie spieszy więc murarze mieli sporo czasu żeby obmurować szczyty. W ciągu ostatniego miesiąca udało nam się też:
    -ocieplić kawałek ściany między jednym a drugim dachem,
    -wystawić ...
  4. Poddasze i wybór dachówki.

    Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu, głównie ze względu na nieobecność inwestorów, czyli tzw urlop. Nie oznacza to jednak że, na budowie nic się nie działo. Nasza ekipa w tym czasie dzielnie walczyła z murami.
    Zaczynając od początku mąż inwestor sztuk 1 oraz dwóch wspierających ojców vel teściów wspólnie wybudowało tymczasowe schody na piętro. Wyszły trochę jak dla wielkoluda, osobiście mam problem po nich wejść, ale ważne że zrobione samemu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9 (9).jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	277140 ...
  5. Strop cz. II, ostatnia

    Piętro wylane, właściwie to już w połowie czerwca ale jakoś ciężko mi było się zmobilizować do napisania postu. Beton dobrej jakości, wprawdzie droższy niż u konkurencji ale na pewno wart swojej ceny. Przy takich upałach jakie wtedy były aż dziw mnie bierze że nic nie pękło (no może jedna rysa, ale w porównaniu do tego co mamy nad piwnicą to i tak sukces). Właściwie to przedwczoraj zdjęliśmy szalunki stropowe, możemy się już cieszyć przestrzenią.
    Wczoraj mąż ...
Strona 1 z 3