dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

codzienny C117A I@M

  1. nasze marzenie coraz bli?ej nas codzienny c117a

    Cytat Napisał kimklb Zobacz post
    W piątek miał być do odbioru dziennik budowy, niestety nie było mam dzwonić w poniedziałek może się uda.
    w piątek też zostawiliśmy do wyceny projekt ekipie budowlanej, ciekawe ile wyjdzie robocizna problem w tym że budują tylko z cegły a my chcieliśmy budować z solbetu i teraz mamy zagwózdkę
  2. nasze marzenie coraz bli?ej nas codzienny c117a

    Dzisiaj udało mi się :lol: odebrałam pozwolenie na budowę gospodarczego :lol: cieszę się bardzo NARESZCIE!!! A co dalej zobaczymy. Po mału byle do przodu :D
  3. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Dzwoniłam do starostwa i :( oczywiście pozwolenia nie ma, mam dzwonić tydzień po świętach bo teraz pani idzie na urlop :( papierologia ciągnie się nam od stycznia 2008!!!! :o jej biurokracja i urzędy to koszmar!!!!
  4. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Tak sobie dodam, gdzieś na forum znalazłam i może się kiedyś przydać
    http://hipotekaplus.pl/
    wkońcu kaskę na marzenia znaleźć kiedyś trzeba
  5. nasze marzenie coraz bliżej nas codzienny c117a

    Wczoraj czyli 20.03.09r złożyliśmy dokumenty o pozwolenie na budowę budynku gospodarczego. Coś drgnęło i chyba wiosna obudziła się w naszych sercach, bo znowu pojawiło się światełko w tunelu :) Może jednak ta kawka na własnym tarasie kiedyś się poleje :P póki co pozdrawiam wszystkich zaglądających a przede wszystkim budujących
Strona 1 z 7