dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adamgrazia

  1. Witam

    Witam wszystkich tych którzy oglądali mój dziennik, komentowali go i dopingowali mi w trakcie budowania.
    Minoł prawie rok od ostatniego wpisu, przepraszam wszystkich którzy pisali komentarze i wiadomosci, za to ze nie otrzymali odpowiedzi. Z pewnych względów nie mogłem (a moze nawet nie chciałem) udzielać sie tutaj. Mam nadzieje ze mi wybaczycie. Jakiś czas temu postanowiłem wznowić swoją obecność wsród Was, ale dzisiaj umożliwił mi to ODBIÓR BUDYNKU. Postaram sie wszystko ...
  2. Jedyny

    Dzwonił elektryk, bedzie moze pod koniec tygodnia, ale teraz to mi sie nie spieszy, niech doschną te wylewki.

    Podpowiedzcie kochani jak rozwiązliście temat telewizji w domu? Chodzi o to żeby płacic jeden abonament a oglądać na 2 telewizorach różne kanały, ponoć jest jakiś sposób ale nikt nie zna szczegółów. Pomocy!!
  3. Jedyny

    Witam, na budowie cisza, pierwszy raz od kilku ładnych tygodni. Dom zamknięty na 4 spusty i suszymy wylewki. Wykonał je nasz forumowy Bodzio (ten od wylewek i oczyszczalni), fotek niestety nie mam, ale cykne coś dzisiaj to Wam pokaze później.

    Pozdrawiam i miłego budowania
  4. Jedyny

    A i zapomniałem o jeszcze jednej waznej rzeczy.
    Chciałem pogratulować Łukaszowi, który mnie tutaj podgląda ale nie ujawnia sie jako forumowicz :D - moze czas najwyższy załozyć dziennik?

    No więc GRATULUJE,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty juz sam wiesz czego :D

    Pozdrawiam czytających
    Adam
  5. Jedyny

    No to teraz juz Wiecie dlaczego nie było mnie ponad miesiąc?
    Budowanie idzie poprostu na maksa, po drodze było wiele problemów, beznajdziejnych przestoi i nieobecnosci wykonawców. Postanowiłem nie pisac o tym, juz dawno bym zbzikował, przestałem sie poprostu przejmować żeczami na które nie mam wpływu......Tylko głupi jestem, bo powinienem płacić im tak ja oni przychodzą na robotę (bo pracują sumiennie), ale ta NIETERMINOWOŚĆ!!!!!! Gdzie ten kryzys w budowlance????? ...
Strona 1 z 15