dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wymarzony domek - Octans Dziennik Budowy

  1. Wybraliśmy projekt:)

    Po wielkich poszukiwaniach i wahaniach "jaki ma być nasz dom?" -zaczęliśmy od parterówki, potem miało być pełne piętro, następnie zauroczyły nas domy z poddaszem i wróciliśmy do "piętrowego"(przeważyły względy funkcjonalne). Mieliśmy już zamówić projekt z MG Projekt Modena, ale zbyt dużo wchodziło w grę zmian (potrzebujemy dodatkowego pokoju na parterze) i zdecydowaliśmy się na kupno Szmaragda 3 (również z MG). W tym projekcie też nie obyło się ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: szmaragd mg projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. działka cd

    a tutaj mam wodociągi, wchodzą w granicę mojej działki na około 1 m ale i tak mam zamiar około 10 m od drogi się odsunąć więc może nie będzie z tym problemu. Jak zaczęliśmy podnosić grunt to Panowie z wodociągów się zainteresowali i w miejscu tabliczki hydrantowej wstawili mi piękny Hydrant
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7036099_10..jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	32515  
  3. działka

    to jest zdjęcie zrobione mniej więcej w połowie mojej działki, brzoza widoczna na zdjęciu jest na jej granicy, dalej za nią działka już nie jest moja. Poprzednie zdjęcia były bardzo ogólne i pokazywały działkę jak i jej otoczenia. Działka została podniesiona ponieważ znajdowała się znacznie niżej niż droga (zdjęcie wykonane podczas jej podnoszenia)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09797..jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	32514  
  4. Witam

    Zaczynamy
    Witam
    Jestem na razie właścicielką działeczki. Razem z moim mężem jesteśmy na razie w trakcie poszukiwania projektu wymarzonego domu, ale działeczka już jest Czekamy jeszcze na resztę dokumentów z UM, ale mamy już plan zagospodarowania przestrzennego. Nasza działka ma 1439m2 położona jest przy asfaltowej ślepej drodze. Działka ma kształt powiedzmy trapezu i ma wjazd od południa ma szerokość 50,50 m,a jej jeden bok położony na wschód ma 27m a drugi ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7036099_4..jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	32509   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09644..jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	32510   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7036099_6..jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	32511   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7036099_11..jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	59,1 KB
ID:	32512   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09534..jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	32513