dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Paczki z dobrami wszelakimi.

    - 02-10-2014 - 19:45 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    2 października 2014 r.
    Kroczek po kroczku u Śmigalskich następują zmiany.
    Zamontowany został stelaż do WC





    oraz komin dwuścienny do odprowadzenia spalin z gazowego podgrzewacza wody. Podgrzewacz już został zakupiony i nabiera mocy w mieszkaniu tymczasowym. Musiał mieć zamkniętą komorę spalania z uwagi na wentylację ...
  2. Cierp cialo jak sie chcialo- czyli izolacja balkonow...


    Przed zakupem projektu mojego domu nie zdawałem sobie sprawy jak mała jest moja wiedza na temat budownictwa.
    Przy wyborze projektu kierowałem się bardziej walorami estetycznymi niż praktycznymi.
    Po wylaniu fundamentu i godzinach spędzonych na FM zdałem sobie sprawę, że balkony to największe mostki termiczne w budynku. Teraz by te straty zminimalizować trzeba dobrze je zaizolować, a co za tym idzie szukać wsparcia w dobrych fachowcach i wydać na tę operacje masę pieniędzy.
    ...

    Updated 30-11-2018 at 12:55 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela ii, balkony, lubelskie, pci Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  3. ogrodzenie

    Z początkiem września '14 rozpoczęły się u nas prace nad grodzeniem uff! wreszcie.

    Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie panelowe, w kolorze grafitowym, póki co czekamy na front.

    Oczywiście nie obeszło się bez zmian i obsuw. Z jedną firmą, którą mieliśmy podpisaną umowę i na wykonanie, której czekaliśmy 2 m-ce, tydzień przed ich wejściem, przyjechał od nich wykonawca, aby obejrzeć teren, od gadki do gadki okazało się, że handlowiec pomylił się gdy ...
  4. Stan na dzień 2014-10-02

    - 02-10-2014 - 11:51 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    Jeżeli ktoś spodziewa się gruntownych zmian, to się przeliczył. I to grubo...
    Na budowie nie dzieję się prawie nic...
    Budowlańcom już podziękowaliśmy. Teraz będziemy musieli sami poprawiać ich niedoróbki.
    Mąż działa po pracy. Sam. Czasem w weekend mój tata pomoże, ale mając rozrusznik w sercu, cieszyłabym się, gdyby się oszczędzał i służył bardziej radą.
    Pokój dziewczynek i sypialnia są już gotowe do malowania i kładzenia paneli.
    ...
  5. Z małym przeskokiem :-)

    Jako, że brak czasu (10%) oraz lenistwo (90%) nie pozwalało na zamieszczenie nowego wpisu teraz będą od razu ściany:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140902_001.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	282551Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140903_002.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	282552Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140903_004.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	282553
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140903_007.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	282554Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20140903_012.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	282555

    To jest stan na 3go września tego roku (2014) - teraz przybyło już ciut więcej, ale to już w następnym wpisie.
Strona 1 z 2