dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budżetowy (TCO) - betonowanie stropu i tarasów

    2017-03-16 - 94 dzień kalendarzowy od rozpoczęcia budowy (28 dzień prac) - CD
    W poprzednim wpisie wrzucałem zdjęcia zrobione tuż przed betonowaniem. Po tym, jak mi się chudziak łuszczy straciłem zaufanie do dotychczasowej betoniarni. Wylewane było powyżej zera, potem przez tydzień było kilka stopni poniżej. A potem złapały już siarczyste mrozy. Niestety, temperatury rzeczywistej nie mierzyłem, więc może lokalnie wyglądało to gorzej. A może betoniarnia zapomniała dodać ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b20vsb25.jpg
Wyświetleń:	397
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	384387  
  2. Budżetowy (TCO) - zbrojenie stropu i tarasów

    2017-03-16 - 94 dzień kalendarzowy od rozpoczęcia budowy (28 dzień prac).
    Przez mijające prawie dwa tygodnie było żmudne szalowanie i zbrojenie stropu oraz tarasu i ganku. 28 dnia prac zostało wszystko zabetonowane i teraz czekamy....
    Zdjęć z postępów prac nie ma IMO sensu wrzucać - więc wszystkie zdjęcia z 16 marca:

    Genek i schody.

    Jak widać piasek nie jest zagęszczony ...
  3. Śniegi stopniały...

    Woda po kostki!

    Dom, który czyni szalonym, czyli wizyta w urzędach, żeby odkręcić pierwotny pomysł na przyłącza. Jak masz wodę na swojej działce, to nie kombinuj, bo i tak jej nie przeniesiesz, nawet na miedzę! Nauczka na przyszłość Tak więc czekamy na nowe warunki z wodociągów, a w międzyczasie działka może przeschnie... bo wody po kostki w całej wiosce. A majster już chciał wchodzić humus wybierać
    Tagi - katalog słów kluczowych: administracja, humus, początek budowy, woda Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum