dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

-iva-

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

  2. Ma?y bia?y domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    I znowu nasz dziennik budowy jest trochę zaniedbany, ale ciągle brak czasu :-? Jednak jak coś się na budowie dzieje to zazwyczaj wracamy do pisania i wklejania zdjęć :D
    Ostatnie tygodnie były bardzo pracowite - zabraliśmy się za zrównanie z ziemią największego szkaradziejstwa jakie posiadaliśmy na działce - czyli nieszczęsnej studni.Na to dziadostwo nie dało się już patrzeć, a stało toto na środku podwórka :(
    Oto dowód rzeczowy :


    ...
  3. Ma?y bia?y domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    witamy,

    jak obiecałam - dodaję ze dwa zdjęcia z ostatnich prac jakie wykonaliśmy :D
    Jak już wcześniej pisałam dopadliśmy wreszcie walącą się stodołę - no bo zima tuż tuż, a aut bezpiecznie nie było gdzie trzymać :(
    Oczywiście w zeszłą zimę garażowaliśmy auta w stodole, ale co rano z duszą na ramieniu zaglądało się do środka i sprawdzało się czy jakaś stara dachówka już spadła na dach samochodu - czy jeszcze nie :o
    Zresztą ...
  4. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Witam,

    i znowu kuuuuupa wody upłynęła, a nas przy tym nie było - ale na budowie coś drgnęło :D
    Dopadła nas jak wszystkich inwestorów (a bynajmniej większości) dziura w kieszeni :-? i sporo czasu nic się nie działo więc luki w naszym dzienniku budowy :(
    Czas więc drobną zaległość nadrobić :D
    Zbieraliśmy kasę jak drobni ciułacze przez praktycznie rok czasu no i zainwestowaliśmy w wygląd zewnętrzny naszej już nie przyszłej ale rzeczywistej ...
  5. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Bardzo długo nie pisałam dziennika , bo tez i zmian wielkich nie ma . Powoli przymierzamy się do kończenia domu z zewnątrz, ale mamy spory problem z pomysłem na "zabezpieczenie piwnicy" - piwnica jest nie pod domem tylko pod przybudowaną do chałupy "szopką" . Szopka szpeci budynek okropnie , ale całkowite jej wyburzenie wiąże się z koniecznością zabezpieczenia piwnicy - jak to zrobić - nie mamy zupełnie pomysłu . dobudowanie "werandy", czy "szklarni" ...
Strona 1 z 5