dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ogrzewanie w kamienicy

    Witam,
    Mieszkamy w kamienicy o metrażu 93 m2 , posiadamy ogrzewanie elektryczne, w mieszkaniu znajdują sie trzy osby. Niestety nie mam pojęcia jaką mamy taryfę, dostawcą gazu jest PGNiG. Chciałam zapytać jak używać ogrzewania by nie okazało się później że mamy kosmiczne rachunki(rozliczenie co pół roku) Czy ogrzewanie powinno być włączone cały czas na średnim poziomie,czy włączane tylko na kilka godzin dziennie ? Jak wyglądają koszty?
    Tagi - katalog słów kluczowych: kaminica, ogrzewanie, ogrzewanie elektyczne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Elewacja

    "Zrobili" nas na szaro, trwało to tydzień (ku pamięci 20 cm styropianu grafit, data 03.10.2016 - 10.10.2016). Dalszy etap na wiosnę, wtedy będzie kolorek. Foto poniżej.Teraz jesteśmy na etapie wyboru kostki. Inwestorka nie wiem czy chce gładką czy z "posypką", prostokątną czy trapezową Ehhh wybór trudny...W dalszym ciągu szukamy nowego płytkarza, bo ten poprzedni niestety wyłożył się na twardych płytkach gresowych Także jak widać nie zdążymy przeprowadzić ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PHOTO_20161010_160001.jpg
Wyświetleń:	528
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	369901   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PHOTO_20161010_160047.jpg
Wyświetleń:	412
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	369902