dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt E-153 dom parterowy

    Kupiliśmy projekt E-153 z pracowni e-domy.pl
    Jesteśmy na etapie adaptacji projektu do działki i pod nas samych. Ze zmian jakie wprowadzamy to:

    -Obniżenie okien na frontowej elewacji tak by nadprożem zrównały się z nadprożem drzwi.
    -Podniesienie bramy garażowej i posadzki w garażu by uzyskać efekt na zero. Wiadomo lepiej dać te 30-40 cm fundament tak by domek wystawał nad ziemię, ale działka i tak jest na skosie wiec nie obawiamy się wody w domu, a ...

    Updated 06-10-2016 at 23:36 by michal991

    Tagi - katalog słów kluczowych: e153 parterowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Wybór stolarki okiennej - duże przeszklenia

    Już 2 miesiące trwa proces przetargowy, są duże 4 przeszklenia 2,70/2,50 i stąd PVC wstępnie odpadło, ale jedna firma twierdzi, że da radę.
    Fasady są od podłogi do sufitu
    Poniżej mój ranking, na razie bez żadnej preferencji.
    30 okien, 210mb.
    1. Internorm Wwa - HF310 + HS 3330, czyli alu-drewno
    - wg mnie najbardziej dopracowane, cena była wysoka 30%, ale teraz zeszli do 18% wyżej niż konkurencja, jedyna nie pewność to montaż
    - szklenie po obwodzie ...
  3. Czas się odmeldować ... !!!

    - 06-10-2016 - 19:43 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Plan na ten rok wykonany !
    Budowa zakończona, Inwestorka wykończona ale efekt powala !!!




    Powiedziałam, że wrócę do " domu " albo jak Napoleon z pod Waterloo
    albo jak Adolf z pod Leningradu ... !!!
    Oceńcie sami bo ja odpowiedż już znam ... !!!

    Obróbki blacharskie zajebiste, jestem pod wrażeniem ...

    Updated 16-11-2016 at 20:24 by Inka57

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dom już gotowy

    Troszkę dawno mnie nie było . Domek już stoi zamieszkały . Jestem na etapie kostki w koło domu oraz grodzenia działki . Kostka na tarasie wyszła super . Systemem gospodarczym taras o powierzchni 27m2 kosztował -100 zł krawężniki , 700 kamień kliniec i podsypka zamiast piasku ponieważ go wynoszą mrówki . I sama kostka bianco czarno biała 1500 zł . Całość wyszło 2400 zł do tego wynajęłam ubijarke za 100 zł 90kg na weekend .zaraz dodam zdjęcia