dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Pojawiła się również garderoba w sypialni (gdzie światło jest wyjątkowo mało fotograficzne i ciężko cokolwiek uwiecznić)





    ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I oto kolejna wiekopomna chwila - w końcu mam garderobę i szafy Yupiii - to już prawdziwa cywilizacja
    Ponieważ wszystko u mnie musi być "inaczej" szafa w wiatrołapie jest też "inaczej".

    Ma wąziutkie obramowanie (zamiast szerokiej listwy, która służy również do otwierania, ale mi się znudziła w poprzednim mieszkaniu).

    Ma też bardzo minimalistyczne uchwyty - konweniujące z listwą obramowania.


    ...
  3. Kończymy budowę :)

    Uwaga, uwaga, nadeszła wiekopomna chwila! Zgromadziliśmy już (prawie) wszystkie dokumenty do zakończenia budowy w piątek planujemy najazd na nadzór budowlany w celu złożenia kompletu dokumentów niezbędnych, by oficjalnie zakończyć budowę!
    Brakuje nam jeszcze:
    - aktualizacji protokołu szczelności wewnętrznej instalacji gazowej (bo ważna była tylko przez rok!)
    - protokołu powykonawczego z przyłącza wody (bo nasz majster nad majstry potrzebuje do tego inwentaryzację ...
  4. Nasza łazienka UPDATE po 2 latach po remoncie niewiele się zmieniło

  5. toaleta w garazu

    Witamy!
    nareszcie mamy toalete w garazu! dopóki dom nie jest gotowy, w garazu jest swiatlo, prad, toaleta i zlew z ciepla woda - jednym slowem cywilizacja
    niby nic, ale bez tego ciezko spedzic caly dzien na budowie
    zdjecia z budowy sa na naszym blogu:
    http://budowagryfice.blogspot.de/

    pozdrawiamy wszystkich budujacych!
    Tagi - katalog słów kluczowych: garaż, pomieszczenie gospodarcze, toaleta, zlew Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 7