dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sure

  1. Sure - fotodziennik budowy

    Tarasy nareszcie zostały "dopieszczone", zaolejowałam je dzisiaj 1x, ale może jutro będzie potrzebna powtórka:
  2. Sure - fotodziennik budowy

    Dzisiaj było słonecznie, udało mi się sfotografować co nieco. Najpierw pokażę ładne miejsce trawnika, żeby samą siebie trochę podbudować, bo ogrom pracy zaczyna mnie trochę przygniatać... :rolleyes:

    ,,,i nowe nabytki:

    cis Hicksii:


    irga karłowata:
    ...
  3. Sure - fotodziennik budowy

    Kot wskazuje na zmianę pogody, to znaczy, że dzisiaj nie będę musiała podlewać trawnika! ;)

    (mam nadzieję, że za dużo tej wody nie napada)



    a przy okazji, jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem kota - te kłaczki na kanapie, to z niego! :rolleyes:
  4. Sure - fotodziennik budowy

    Na wierzbie pojawiły się różowawe przyrosty, czyli to jednak jest Hakuro. Świerk biały Conica mi tu trochę nie pasuje, zakup pomyłkowy, nie wiedziałam, gdzie go wsadzić... :rolleyes:



    Dzisiaj kopiłam sosnę czarną Hornibrookiana, już mam wszystkie planowane w tym miejscu iglaki, zostały tylko trawki i wrzośce. Muszę pomyśleć o obrzeżu i korze!

    ...
  5. Sure - fotodziennik budowy

    Wklejam zdjęcie tarasu (ciągle brudny i nie zaolejowany, ale obiecałam). Jeśli chodzi o konstrukcję, to nie mam przekonania, czy od spodu tak powinien wyglądać!

    kwitnąca śliwa:

    jakaś paproć?

    uff, udało mi się wgrać zdjęcia po trzeciej próbie!
Strona 1 z 100