dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kadargo

  1. Niech żyje bal.....

    CD...Pamiętacie zamówione sprzęty...powoli się pojawiają w naszym domku. Przybywa również mebli....Generalni jesteśmy strasznie zmęczeni...Miły daje czadu...i końcówka budowy....ale powolutku wszystko zmierza do szczęśliwego końca..Co ja mówię, przecież przeprowadzka to dopiero początek życia w nowym miejscu....także wszystko przed nami....



    Ten mebelek już znacie.....teraz ...
  2. Niech żyje bal.....

    Cytat Napisał akselek Zobacz post
    no gratuluję. Bardzo ładny domek i co ważniejsze wykańczacie go bardzo konsekwentnie i baaardzo mi się podoba to co widzę w środku. Duża część drewniaków traci swój urok poprzez nieumiejętny dobór elementów we wnętrzu, ale na szczęście u was widzę, ze ma ktoś w rodzinie zacięcie wnętrzarskie. Bardzo fajny piec, kafelki, cegiiełki i te scianki działowe drewniano tynkowe. Super.
    Witam czytelniczkę , która postanowiła się ujawnić. ...Dziękujemy za dobre słowo i fajnie, że Ci ...
  3. Niech ?yje bal.....

    CD....Trawka rośnie......aż miło popatrzeć....w domu też trwają prace wykończeniowo - wykończające....szczególnie inwestorów. Już zapadła decyzja o przeprowadzce. Szczęśliwa chwila nastąpi 27.VII.2008r. Czyli za ok 4 tygodnie. Z potrzebnych rzeczy zamówione zostały lodówka, kuchenka i zlew. Kuchnia się robi.....



    Drogą kupna nabyłem w składzie tartacznym deski ryflowane ...
  4. Niech żyje bal.....

    CD....W domku się robi coraz ładniej , więc pora porobić trochę ogłady na zewnątrz, żeby jakoś to wyglądało. Umówiłem się z Panem Koparkowym aby użył swoich zdolności i wyrównał trochę teren dookoła domu, bo trzeba trawnik zakładać, układać chodniczki .



    Teraz się przydaje zakupiona ziemia i piasek.....

    ...
  5. Niech ?yje bal.....

    CD....Mam dobrą wiadomość..znalazłem zdjęcia płytek z trawertynu, które tak dzielnie Pan Jacek przyklejał. Płytki znajdują się w kuchni oraz w łazience na dole....



    Trawertyn, jak wygląda każdy widzi.....



    Został pomalowany impregnatem, który wydobył kolor i zabezpieczył ...
Strona 1 z 14