dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tommiberry

  1. Wrzesień-ruszamy z fundamentem.

    Jak to po kolei wyglądało:

    Uporzadkowana dzialka

    Wyciete drzewa

    Zdejmowanie humusu


    Materialy na budowe
    ...
  2. Marzec do sierpien

    Od czasu mojego ostatniego postu w marcu duzo sie zmienilo. A co?
    Ogarnelismy dzialke:
    -tak wygladala mniej wiecej na wiosne

    -zrobiony porzadek (wywieźlismy okolo sto 25 litrowych worków lisci-jakies 2500 litrów lisci )

    -woda
    [/QUOTE]
    -ogrodzenie terenu ...
  3. Wreszcie jest- pnb :d

    Co tu wiele pisac, dzisiaj otrzymalem Pozwolenie Na Budowę. Po praktycznie 4 miesiącach papierologii.

    TEraz musze jeszcze poczekac 2 tygodnie aby sie uprawomocnił i moge cos dzialac.
  4. PNB -ciąg dalszy /Wybór architekta

    Po tygodniu zadzwonilem do ZUD i sie okazalo ze:
    -pomimo kilku moich próśb architekt nie wysłał do ZUD danych geograficznych/lokalizacji mojej dzialki emailem w zwiazku z czym moj wniosek nawet nie wszedl pod obrady szanownej komisji
    -elektrownia przy wydawaniu warunków przyłaczenia pradu do dzialki nie okreslila gdzie konkretnie bedzie stala skrzynka elektryczna (napisali tylko ze w lini regulacyjnej ogrodzenia) w zwiazku z czym ZUD nie pozwoli na uzgodnienie tego medium do ...

    Updated 21-02-2011 at 17:47 by tommiberry

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Co i kiedy za?atwia?-pocz?tek-po zakupie dzia?ki

    Poniewaz wiele osób pyta mnie co i w jakiej kolejnosci robic to ponizej opiszę moje rady w tej kwestii:

    Niestety ciezko pomóc kazdemu konkretnie ze wzgledu na fakt iz kazda gmina ma swoje przepisy(kazdy urzędnik inaczej interptetuje przepisy)

    Z tego co mi mówili w gminie to nic nie moglem zrobic bez mapki do celów projektowych. Wiec pierwszą rzeczą bylo zlecenie geodecie opracowanie mapki do celów projektowych.
    ************MAPKA DO CELÓW PROJEKTOWYCH**************** ...

    Updated 22-02-2011 at 10:14 by tommiberry

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2