dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ramot

  1. Idylla Ramotków

    Ale leje! :( Prace ogrodnicze stanęły w miejscu i ze smutkiem patrzymy na tworzące się kałuże... A tyle można by zrobić...
    Udało się tylko "ucywilizować" deszczówkę spływającą jedną z rynien, cztery nadal czekają. Sięgnąłem po najprostsze chyba i dość ekonomiczne rozwiązanie, jako że w przyszłości wodę chciałbym skierować do zbiornika po szambie. Oczywiście jak tylko włodarze gminy uszczęśliwią mnie kanalizacją.

    Tak więc do rynny zamocowałem czyszczak
    ...
  2. Idylla Ramotków

    Długi weekend... Po raz pierwszy niemal w całości w domu, zwykle były jakieś wyjazdy, rowery, etc. Tym razem urobiliśmy się po pachy, z juniorem włącznie, głównie w ogrodzie.
    Staramy się powoli ogarniać to pobudowlane pobojowisko, aczkolwiek końca cały czas nie widać. Strona frontowa leży odłogiem, w oczekiwaniu na ekipy od ogrodzeń i kostki. Wcześniej jakiekolwiek prace ogrodnicze nie mają raczej sensu.

    Tył zaczyna mieć już ręce i nogi. Przyjechał ...
  3. Idylla Ramotków

    Witam miłego gościa :) Owszem, baterie działają i wyglądają znakomicie. Pozdrawiam
  4. Idylla Ramotków

    Kostkę mamy wybraną, wykonawcę na 99% również. Za to zmienia nam się koncepcja ogrodzenia. Dziś zobaczyłem poniższe zdjęcia, i być może irracjonalnie, ale jakoś mnie urzekły. Małżonce zresztą również się spodobało.
    Czekam aktualnie na info, ile taki cuś miałoby kosztować.
    Oczywiście jest przy tej okazji masa pytań:
    - czy taki "muro-płot" będzie dobrze wyglądał na długości ponad 30 mb?
    - jak i jaką zamontować bramę przesuwną ...
  5. Idylla Ramotków

    Casting na wykonawcę podjazdu już trwa. Na razie oferty w przedziale 115-125 PLN i wątpię, żeby udało się znaleźć niżej. Oczywiście cena "na gotowo".
    Ceny samej kostki u wszystkich wykonawców w zasadzie takie same - katalogowa cena bodajże 63 PLN - rabat 25%.
    Czekam jeszcze na dwóch "układaczy" i po świętach będziemy podejmować diecezję :)
Strona 1 z 33