dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gregorus

  1. Dziennik Gregorus-a....

    2002-07-02
    Hej!!!!
    Po dość długim okresie czasu wróciłem do świata żywych.... Nic teraz trzeba zrobić big-update bo troszkę zdążyło się wydarzyć...
    Więc po kolei.. sprzedaliśmy z żoną nasze mieszkanko.. i jesteśmy teraz bezdomni :grin:.
    A na budowie??? więc tak cieśla zrobił cały dach (muszę przyznać, że zrobił dach pancerny :grin: !!!! Ehhh poszło więcej drewna, ale jestem taki jakiś spokojny, że w razie wichury, albo trąby pow (co ostatnio ...
  2. Dziennik Gregorus-a....

    2002-07-02
    Hej!!!!
    Po dość długim okresie czasu wróciłem do świata żywych.... Nic teraz trzeba zrobić big-update bo troszkę zdążyło się wydarzyć...
    Więc po kolei.. sprzedaliśmy z żoną nasze mieszkanko.. i jesteśmy teraz bezdomni :grin:.
    A na budowie??? więc tak cieśla zrobił cały dach (muszę przyznać, że zrobił dach pancerny :grin: !!!! Ehhh poszło więcej drewna, ale jestem taki jakiś spokojny, że w razie wichury, albo trąby pow (co ostatnio ...
  3. Dziennik Gregorus-a....

    2002-05-29
    Hej!!!
    No ten odzew po bardzo długiej przerwie, ale najpierw brak dostęp do net-a, a potem maly zapieprz w f-mie...
    Na mojej budowie nawet coś się wydarzyło... Położylem kanalize (własnorecznie - ciekawe tylko jak będzie działać :smile: :smile: ....) tylko nie mam jej na razie gdzie podlączyć. Kanalize w okolicy mają robić w tym roku, ale wiecie jak to jest z wodociągami. Nie wiem tylko na jakiej wysokości przebić się przez fundament (tak, wiem, ...
  4. Dziennik Gregorus-a....

    2002-05-29
    Hej!!!
    No ten odzew po bardzo długiej przerwie, ale najpierw brak dostęp do net-a, a potem maly zapieprz w f-mie...
    Na mojej budowie nawet coś się wydarzyło... Położylem kanalize (własnorecznie - ciekawe tylko jak będzie działać :smile: :smile: ....) tylko nie mam jej na razie gdzie podlączyć. Kanalize w okolicy mają robić w tym roku, ale wiecie jak to jest z wodociągami. Nie wiem tylko na jakiej wysokości przebić się przez fundament (tak, wiem, ...
  5. Dziennik Gregorus-a....

    2002-04-16
    Hej!
    Dawno nie pisałem.. nie nie z powodu budowy, ale z prostej przyczyny - padnięty komputer.... (cóż i tak sie zdarza....)
    Ale do rzeczy - wczoraj bylem kupic instalacje do odkurzacza centralnego. Wybrałem f-me Disan (główny dystrybutor jest w Poznaniu). Mają naprawdę ciche jednostki centralne (co w moim przypadku jest ważne - jednostka będzie najprawdopodobniej zlokalizowana w pomieszczeniu gosp. pośrodku domu), a i ceny są znośnie. Jak na razie zapłaciłem ...
Strona 1 z 7