dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Eugeniusz_

  1. Klinkierowy Bursztyn

    <bol> niestety nowy układ forum zniechęca mnie do odwiedzin, nie mogę się niczego doszukać, wyszukiwarka pokazuje bzdury, niestety przyjdzie mi kończyć dziennik na tym forum, a szkoda, było miło, rodzinnie.
    Powodzenia budującym. :):):):)
  2. Klinkierowy Bursztyn

    Zima jest piękna :wink: :-? fakt, ale z drugiej strony musiałem sporo się napracowac aby w tą piekną zimę wjechać czy wejśc do domu :-? :wink: :wink: - ale zdania nie zmieniam :lol: :lol:
    W domu wykonane poprawki podłogi olejowanej, potwierdza sie ze była żle wykonana i strasznie się brudziła, zobaczymy jak teraz :-? .
    Mała uwaga, kazda doniczka pomimo podstawek powoduje gromadzenie się wilgoci w miejscu postawienia, niezbędne są dodatkowe podstawki !!!
  3. Klinkierowy Bursztyn

    Zima zima i odśnieżanie :):), ale co tam na swoim :):)
    Pomimo ze budowa zakończona ale prace trwają i poprawki swoich błędów i niedoświadczenia :(:(:(.
    Właśnie jestem po zmianie drzwi w łazience - zwracać uwagę na położenie włącznika przed decyzjami o zmianie kierunku otwierania drzwi. Przy okazji mogę polecić specjalistę od montażu drzwi!!!
    Ponadto małe prace wykończeniowe w pokoju córki.
    Życie pokazuje ze jednak przygotowanie dodatkowych podejść ...
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Prace, hm, raczej już mniejsze niż ...... wieksze, z większych to doczekałem się wejścia, z płyt granitowych tiger skin, bardzo ładnie wygląda jak jest wilgotny i zmyje się już kurz po fugowaniu :)), byłem mile zaskoczony jak dokładnie były wykonane zaookrąglenia przy filarach :):)

  5. Klinkierowy Bursztyn

    :oops: :oops: :oops: stukneło 50 000 wejść do dziennika - ludzie skąd macie tyle cierpliwości ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: .
    Dziękuje wszystkim i przepraszam za uchybienia :oops: :oops: :oops: :wink:
Strona 1 z 61