dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kikaw29

  1. Herbowy C121

    Hmm, trochę nie pisałam, ale o czym tu pisać, dalej to samo, czekamy dalej na pozwolenie, może na początku maja będzie, nadal szukamy ekipy.
  2. Herbowy C121

    Najpierw brak prądu, teraz ciągle leje, dziłaka powoli zamienia się w bagno. Wczoraj bylismy na 'włościach', działkę pokrywa roślinność typu trawa i dzikie jeżyny, nie właziliśmy, żeby zbadac stan gruntu ale sądząc po przyległościach woda jesli nie stoi, to jest pewnie tuz pod powierzchnią. I tak musimy czekac do lata. Pozwolenie pewnie będzie w połowie maja.
  3. Herbowy C121

    Mimo braku prądu dokumenty zostały złożone do PnB!!! Kolejny kroczek za nami.
  4. Herbowy C121

    Działkę kupiliśmy w lipcu, jest trochę "trójkąciasta" ale miała juz warunki zabudowy więc ten etap papierologii mieliśmy już na starcie za sobą. Posiadłość nasza ma 1800 m2 i leży na skraju wsi Białuń, koło Goleniowa.
    W sierpniu rozpoczeliśmy walkę, w listopadzie kupiliśmy projekt, Herbowy C121 z katalogu Muratora i oddaliśmy go do adaptacji.

    Wprowadzilismy zmiany w otworach okiennych, zlikwidowaliśmy balkon a taras przenieśliśmy od strony ...
  5. Herbowy C121

    Rozpoczynam dziennik budowy Herbowego C121. W rolach głównych - inwestorzy czyli ja - kikaw29 i mój ślubny, dzieci jak na razie brak, jest juz za to przyszły stróż domu czyli nasza sunia (brak konceptu co do imienia).