dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kaśka maciej

  1. :)

    Ciągle mam dwa dzienniki. Starą wersję i blogową. Pisząc w starej, w blogu nie pokazuje sie nic. Nie wiem jak długo to potrwa. Niby nie widzę "beta" przy nazwie forum.
    Powtórzę więc, że mój arch się zrefkeltował i potwierdził, że Antek II pasuje na działkę moich rodziców idealnie. Więc zamówiłam już projekt. No i nawet mapka do celów projektowych już gotowa. Teraz to już mam nadzieję, że zaczną budować jeszcze w tym roku. Chociaż może nie chwalmy dnia ...
  2. Fakty i wiadomości z domu

    Wkleję nową odsłonę okien












    W końcu stołek/drabina, na którym stoi kwaitek w gabinecie zostanie zamieniony ...
  3. Fakty i wiadomości z domu

    Przyszła poduszka

    po 3 tygodniach :roll:
    Myślałam, że będzie większa :roll: Ale poza rozmiaremn pasuje mi wszystko




  4. Fakty i wiadomości z domu

    W końcu się dokonałam wyboru i jest!!
    Oto ona!!

    Przeżywam jak stonka oprysk?? :roll: Trudno, tak mi obrzydła tamta ława..

    Zdjecia robione na szybkensa, proszę nei marudzić na jakość :wink:
    Podziwiać i już :wink: W sumie nie, może się również nie podobać i nawet trzeba o tym głosno powiedziec u mnei komentarzach :)

    Włala



    ...
  5. Fakty i wiadomości z domu

    Przeczytałam żale sure u dandiego, że dzienniki budów po zamieszkaniu są okrutnie zaniedbane :) No ale co tu pisać, że posprzątałam?? Uprałam?? Ugotowałam obiad?? Eeeee tam, bez sensu.
    Zupełnie niż w rzeczywistym życiu, tu na forum wylewna nie jestem. Nie chcę pisać o życiu prywatnym, bo wiem, że za dużo osób z mojego otoczenia czyta to co piszę. Nie chcę się więc ze wszystkimi radościami i żalami zdradzać tak publicznie.
    Ale dziś zrobię wyjątek :D ...
Strona 1 z 75