dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

  1. **

    Przyjechała!! Jest ładna, ma klasę ... nieważne, że nie mam bladego pojęcia jak ją uruchomić
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjcie0412..jpg
Wyświetleń:	3667
Rozmiar:	25,2 KB
ID:	14242

    Czwartek, czyli 2 dni temu, zaparłam się jak wół, że skoszę to, czemu nie dała rady kosa Pana Michała! Ponieważ Dobry Człowiek pożyczył kosiarkę elektryczną - powyższego cuda jeszcze nie miałam - no to wzięłam się ostro do pracy! Po 6 godzinach (z przerwami na papieroska i kawę) efekt zapierał dech w piersiach:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjcie0422..jpg
Wyświetleń:	3665
Rozmiar:	45,4 KB
ID:	14246 ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Doczekałam się!!! Płytki były uprzejme się położyć z drobną pomocą fachowca. Zamawiane w ciemno, widziane tylko a internecie - ale intuicja mnie nie zawiodła - udały się!!
    [/IMG]
    ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Jak pragnę zdrowia, może w końcu uda mi się napisać co nieco o tym, dlaczego liftingi i maseczki kuchni to pikuś ...
    Otóż w tym samym dniu zajechał git galanty pojazd pod moją bramę (z lekka zepsutą i naruszoną pierwszymi moimi próbami wjazdu w nią Tikusem Koreanusem ). Pojazd nie bele jaki , bo z przyczepą. Przytargał na niej a później zwalił mi z niej na samym środku (no, prawie) podwórka to:
    ...
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Może ja w końcu pokażę tę moją kuchnię po liftingu, chociaż to jeszcze nie koniec zabiegów ... Mi osobiście sufit się podoba, jeśli ktoś ma inne zdanie to ... nie muszę go znać

    Załącznik 11207
    Załącznik 11208
    Załącznik 11209
    Załącznik 11215
    Załącznik 11216


    To był powrót do przeszłości i chociaż ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    To ja sobie teraz poćwiczę wklejanie zdjęć z komputera ... chyba mogę, co...???
    Załącznik 444

    Dlaczego one są takie małe???!!!
Strona 1 z 33