dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

langerob25

  1. SALSA-dziennik budowy

    Coś się dzieje.Hydraulik burzy to co murarze sumiennie stawiali :)
    Mamy wodę w budynku:)


    Mamy też wodę ze studzienki kanalizacyjnej na drodze i w jej otoczeniu :(


    Jest też woda w rzeczce.Raczej dużo wody po burzy,ale zagrożenia nie ma
    ...
  2. SALSA-dziennik budowy

    Witam po długiej przerwie. :)
    Coś się zaczyna dziać.Jutro przyjeżdża hydraulik.W poniedziałek kolega zaczyna robić prąd.Będę mu pomagał w miarę czasu i umiejętności.Dzisiaj z pomocą sąsiadów
    naprawiliśmy drogę.Weszło materiału za 1700 pln :( i koparka kosztowała dodatkowo 500 pln.Ale drogi kawałek (150 metrów) zreperowany.
    Jest problem z kanalizacją.W czasie ostatnich ulew studzienki zamieniły się w gejzer.
    Przesunął się termin montażu okien.Będą 8 czerwca.
  3. SALSA-dziennik budowy

    Wielkimi krokami zbliża się chwila podjęcia dalszych prac na budowie.W czerwcu będą okna,wchodzi hydraulik.Będę robił z kolegą prąd,dodatkowo alarm.
    I oczywiście porządki wokół domu,trzeba poprawić drogę dojazdową,co prawda gminną,ale po rozkopach związanych z kanalizacją podobno popsuła się strasznie.Niedługo
    pojawią się fotki w miarę postępu prac na budowie.
  4. SALSA-dziennik budowy

    Mimo mrozu,wykonawca zrobił też przyłącz wody.Coś więc się dzieje :D

    Koszty:

    opłata przyłączeniowa 930 PLN
    przyłącz -wykonawca 3610 PLN
  5. SALSA-dziennik budowy

    Jest kanalizacja!!! :D Domek już podłączony! W głównej mierze to zasługa mojego kolegi i przyszłego sąsiada,który się tym zajął.Więc podziękowania,sąsiad :wink:
    Jeśli pogoda pozwoli to za 2 tygodnie rozpocznie się wykonanie przyłącza wody.Sprawa nie jest taka prosta ,bo do mojego domku to około 140 metrów :o Robimy wspólnie z sąsiadami.Będzie taniej ,ale po odliczeniu częsci wspólnej to i tak mojego indywidualnego zostanie ok 85 metrów.Sporo.Troszkę będzie kosztować. ...
Strona 1 z 13