dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. pompa z rozdrabniaczem do łazienki w bloku

    Cytat Napisał karola100886 Zobacz post
    Czy ktoś z Was posiada w mieszkaniu pompę z rozdrabniaczem do łazienki? Muszę przenieść łazienkę około 2 metry od głównego pionu. Jakie są minusy takiego urządzenia i na co zwrócić uwagę przy jego zakupie? Proszę o pomoc...
  2. Panorama działki

    Zdjęcie próbne dopiero uczę się dodawać
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7735 (Copy).JPG
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	289774  
  3. Dom w Jabłonkach

    Witam,
    Czytając wpisy innych osób postanowiłem sam opisać swoją budowę.

    Działkę zakupiłem wraz z żoną w w 2011r. Była to działka rolna o powierzchni 1188 m2. Ziemia klasy IV miąższość do 90 cm, poniżej iły. Wysokość lustra wody poniżej 5m.
    Dojazd drogą gruntową. Działka nie uzbrojona w drodze projektowany rurociąg wodociągowy oraz studzienka kanalizacyjna (kanalizacja tłoczna)

    Pozwolenie na budowę otrzymaliśmy 23.9.2014r. Po uprawomocnieniu ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domku Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zaczynamy!!!

    STODOŁA PROJECT

    Witam Szanownych Budowniczych oraz Odwiedzających forum.

    Na początku może przedstawię inwestorów (w kolejności zaangażowania w pisanie dziennika, nie wkładu finansowego
    A zatem: ja, mąż, 2 dzieci (lat 7 i 4) oraz kot Ganja, który imię dostał jak byliśmy piękni i młodzi (a z mądrością bywało różnie) i nie pomyśleliśmy o konsekwencjach po 10 latach kiedy dzieci opowiadają w przedszkolu o swoich zwierzakach. Wstyd da maksa, ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	14,6 KB
ID:	289753   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacje.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	11,2 KB
ID:	289754  
  5. Są rzeczy, które można "odhaczyć"

    ...z tej listy, co to ją ze dwa wpisy temu zamieściłam.
    Otóż tynki mamy skończone i wyglądają tak:






    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lukrecji 2, przerwa zimowa, tynki, wylewki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum