dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

U Jaśków

  1. Łazienki 29.06-22.07.2017 i jeszcze się robią..

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Jak ze wszystkim... tempo prac nie poraża, ale powoli do przodu...

    Toaleta przy sypialni. Płytki Paradyż TAMOE Bianco 10x20 (oraz połówki).



    Wszystkie kibelki w domu to Koło Traffic Rimfree. Grzejniki łazienkowe firmy IP, model Stick Level, zależało mi na poziomych, są 2 białe i jeden szary ale nie mam go na zdjęciach jeszcze. Spłuczki Geberit Omega.
    ...
  2. HASEL OCHRA PARADYŻA - wymarzone, wyczekane i wyczyszczone 17.02-07.03

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Podłogi zakończone!!!
    Płytki Paradyż Hasel ochra 21,5cm x 98,5 cm (gres szkliwiony, rekt, matowy, 2 gat.). Co tu dużo gadać! Ja jestem ZA-CHWY-CO-NA!!! Moja podłoga - TADAM!!!



    Wprawne oko śledzących moje wywody zauważy zmiany na kominku, ale jeszcze nie jest skończony (poprawiamy półki bo zostały zniszczone, czekamy jeszcze na belkę drewnianą na górną
    ...
  3. Paradyż Hasel Ochra się kładzie! Kominek (I-II.2017) i Malowanie 3-16.02.2017)

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Taaa... jak zwykle bez problemów...
    Kominek wydawać by się mogło łatwa sprawa, a dwa miesiące powstawał.. a teraz czekamy na przywrócenie marmurowym półkom dawnej świetności lub na ich całkowitą wymianę. Materiał delikatny na zarysowania, tudzież odbarwienia od chemii różnorakiej czy nawet zwykłych płynów, nie przetrwał ekipy montującej.



    Zarysowania
    ...
  4. Poblemy z pompą ciepła i kominek czyli GRZEJEMY na pół gwizdka...

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Regipsy zaszpachlowane jeszcze przed świętami i tyle się udało zrobić w starym roku... Dojechały płytki na podłogi - Paradyż Hasel Ochra 21,5 cm x 98,5 cm (jakoś tak, te szerokie w każdym razie) PS. zaryzykowałam II gatunek ale o tym będzie w odcinku "kładziemy podłogi" i miały być jeszcze gładzie i malowanie. Majster, zresztą logicznie, zasugerował, że nie wejdzie na roboty póki kominek się nie postawi - bo przy kuciu stropu i kamieni będzie się pylić a szkoda
    ...
  5. Płyty g-k na piętrze, start pompy ciepła i drzwi wejściowe 11-25.11.2016

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Po ociepleniu wełną, w połowie listopada przyszły jeszcze płyty g-k na piętrze, są też schody strychowe z wyłazem:





    Tu okna dachowe jeszcze w trakcie obróbki:

    ...
Strona 1 z 11