dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tofee

  1. Spełniamy nasze marzenie ...

    Ukradzione ... ale takie piękne że nie mogłam się powstrzymać


    Cytat Napisał Kasiorek Zobacz post
    Uff namęczyłam się klejając clematisy a teraz chciałam pochwalić sie nowym zakupem ( właśnie stoją paczki w przedpokoju :) )

    Tym razem róże , 26 krzaczków w tym 5 piennych
    minn.
    First lady

    Ice Lady

    Swany
    ...
  2. Spełniamy nasze marzenie ...

  3. Spe?niamy nasze marzenie ...

    Majówka minęła bardzo pracowicie. Główne prace dotyczyły łączenia kabli w rozetach i porządek w tym temacie. Do tego porządki w całym domu ... na koniec efekt całkiem zadowalający. Ja tam oczami wyobraźni już widzę te pierwsze kafle 8).

    A na koniec kominki :D . Proszę nie zwracać uwagi na otoczenie ...

    sypialniany







    ...
  4. Spełniamy nasze marzenie ...

    Znalazłam takie coś ... źródło: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ajlepsze/page3

    Cytat Napisał ROBINSON Zobacz post


    ť Topola to drewno, które nie bardzo nadaje się do palenia nim w kominku, ponieważ jest bardzo elastyczne, lekkie i szybko się spala. Używa się go przede wszystkim do rozpalania ognia.

    ť Brzoza. Miękkie drewno brzozowe nadaje się do utrzymywania
    ...
  5. Spe?niamy nasze marzenie ...

    W weekend moi panowie zamontowali drzwi garażowe - czyli dom w pełni zamknięty :D.

    Poza tym nastąpiło ogólne sprzątanie caaaaaaaaałego domu. Przez całą zimę nic się nie działo to skąd tyle syfu ... :confused: od starych butów pozostawionych przez którąś z ekip, przez masę fruwających folii, kartonów, styropianowego syfu ... po ptasie kupy, które nie wiadomo skąd ani jak (prawdopodobnie przez brak podbitki) znalazły się w środku domu :mad:.

    Ale ...
Strona 1 z 20