dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agaus

  1. "zhumanizowana Andromeda"

    Ale zaniedbałam ...Zapomniałam o tym forum.
    Mieszkamy już w Andromedzie -wrażenia mamy hmmm... skrajne
    Grunt ,że zimę przetrwaliśmy
    Dom jest stanowczo za duży dla rodziny 2 +1 .
    Bardzo duża powierzchnia do sprzątania-MASAKRA!!!
    Otwarte przestrzenie wyszły nam bokiem w czasie tej zimy
    Ale cieszę ,że już idzie wiosna ,bo właśnie zajmuję się ogrodem ,co by niebawem swoje zmysły upoić tymi ziołami ,barwami ...mmm
    Póki co zajmuje ...
  2. "zhumanizowana Andromeda"

    Płytki w wiatrołapie zrobione , hall również ...I co?No właśnie -mam mieszane uczucie -czytaj "przestały mi sie podobać" .Jeszcze nie mają fug ,nie ma tego tynku "Winnica Prowansji" czy jakoś tak w kolorze rozbielonej sieny ...Nad efektem muszę jeszcze popracować.
    Gabinet robimy w kolorze cynamonowym ,a dokładnie kolor S4050-Y70R Beckersa ,aczkolwiek o ile nie mylę się ,to własnie jutro umowiłam się z facetem z PARY ,że przyjedzie do nas do domu ...
  3. "zhumanizowana Andromeda"

    Dziś było wielkie bum !...Ludzie z okolicznych domów wylegli na ulicę popatrzeć z przerażeniem w oczach ,kto jest wykonawcą tej eksplozji...Przyznam się nieskromnie ,że właśnie ja ...Mąż szukając zajęcia dla mnie ,wymyślił ,że mogłabym spalić fruwające papiery ,pudła ...Spaliłam a i owszem ...Z wielkim hukiem!Nie wpadłam na to ,że te papierki powinnam przejrzeć przed spaleniem...Wybuchł pojemnik po piance ...Efekt?Szkoda gadać !Włosy mam nadpalone , spódnica ...
  4. "zhumanizowana Andromeda"

    NIedługo będzie rok jak tu piszę i nadal kwitnę na pierwszej stronie :D
    Farby beda PARA podobno gdzieś na Pabianickiej w Łodzi mają filię .Do łazienki na górę biorę z firmy TIRULLA-jakoś tak.
    Płytki w kuchni na ścianie wygladaja PIĘKNIE! Obecnie są bez fug ,brakuje jeszcze kilku listewek ceramicznych ,ale cierpliwie czekam na ich "dorobienie" w fabryce .Łazienka na dole będzie czekoladowa z dodatkiem stargo złota .Może tutaj na suficie rzucę jakiś ...
  5. "zhumanizowana Andromeda"

    Idzie kupe kasy...Nie wiem akiedy ,ani na co...Najwięcej na rzeczy których kompletnie nie bierze się pod uwagę -śrubki ,dupki etc...
    Za 3 tygodnie przeprowadzka ,a u nas taki bajzel ,że szok.Aż pan Zbyszek jest zmartiony jak my będziemy mieszkać w tym bałaganie...I cały czas chodzi za mną i powtarza :"Pani ,tak nie może być !Wszędzie rozgrzebane ,żadne pomieszczenie na tip top nieskończone !!!" :D .A co ja na to?Zaczyna mi to zwisać ,20 czerwca wyjeżdzamy ...
Strona 1 z 11