dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. drzwi zewnętrzne firmy DERPAL z Janowa Lubelskiego

    Cytat Napisał sly1978 Zobacz post
    Bardzo proszę o opinię.
    Niestety zmuszony jestem napisać opinie, która mam nadzieję że będzie przestrogą dla kolejnych osób chcących dokonać zakupu produktów firmy Derpal. Zakupiłem drzwi zewnętrzne Derpal - umowa 4/2024r z dnia 23.02.2024r - model D-59 gr. 84mm wykonanych z sosny o kolorze RAL 3003, w sklepie Gala Drzwi i Okien Wioletty Gala – u Pana Pawła Gali z Warszawy na ulicy Bartyckiej. Niestety była to jedna z największych pomyłek jakie spotkały nas w ...
  2. Sztacheta kompozytowa

    Witam. Szukam rozwiązania, a mianowicie czym przykręcić sztachetę kompozytową do metalowej balustrady.Może ktoś da jakąś podpowiedź
  3. regipsy na ściany drewniane

    Witam. W moim domu znajdują się drewniane ściany brusy, co jest charakterystyczne dla bardzo starego budynku. Obecnie pokrywają je płyty gipsowo-kartonowe, jednakże po ich montażu nie wszystkie są idealnie proste. Rozważam przekształcenie tych ścian w sposób oszczędny, eliminując konieczność stosowania profili, a zamiast tego planując wykorzystanie wkrętów do idealnego wypoziomowania płyt gipsowych. Jest to dla mnie istotne z uwagi na ograniczoną przestrzeń wynikającą ...
  4. Małe domy tanie w budowie - projekty

    Mieszkam w nowym bloku z tragiczną akustyką ...
    Szukam projektów małego domu 80m2, 100 m2 to maksymalny metraż.
    Proszę podzielić się informacją, które projekty są tanie w budowie?
    Czy ktoś już zbudował i w jakim roku.
    Tagi - katalog słów kluczowych: mały dom i tani, tani dom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Problem z pralką

    Witam. Od paru dni zmagam się z pralką bowiem nie wypompowywuje wody. Dziś chciałam zerknąć jeszcze raz czy filtr nie jest zatkany (nie jest) i woda z bębna opróżniła się do miski. Co w takim razie może być problemem jeżeli usunięcie filtra teoretycznie wypuszcza wodę z bębna?
    Tagi - katalog słów kluczowych: pralka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum