dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Grill na tarasie...

    Jutro w ramach Pochodu Pierwszomajowego idziemy grilować na budowę!
    Obiad n tarasie (taras w zamyśle...) to świetny plan na pogodę 22 stopni. Dziecko kocha wszechobecną piaskownicę, a ja już kocham taras, którego nie ma... Wczoraj siedziałam sobie na pustaku i wygrzewałam się na słońcu... Cudo!
    A zatem taras zakupiliśmy. Miał być z kompozytu, i jest z kompozytu. Miał być w kolorze drewna pergoli - TEAK - ale jest szary... I o dziwo, to Mąż go wybrał! ...

    Updated 30-04-2014 at 22:29 by ditomasso

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Problemogenne blaty kuchenne ;)

    Nasz projekt kuchnia zatrzymał się na blatach... Od dawna wiedziałam, że ma być antracytowa. Fronty znalazły się od razu - Lava z Atlasu, mat. Piękne! Taki mam zamysł:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f4a81436ec0f39d3e4d71111ae3a4796.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	46,4 KB
ID:	257398Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8f3f5b417665ac881a2712077bfbab13.jpg
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	257400
    Niestety, dopasowanie do nich blatów to już nie taka prosta sprawa.
    Blatów laminowanych się obawiam, gdyż mieliśmy z nimi złe doświadczenia. W poprzednim mieszkaniu rozmiękły i napęczniały przy zlewie.
    Przemiła Pani Małgosia ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: antracytowa kuchnia, atlas, blaty, corian, studio roka 69 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. płytkowanie cz 2

  4. Nasze Moje Miejsce - dziennik

    Dzisiaj dużo ruchu

    Była wizyta na działce. Zastanawiamy się, jak to zrobić, żeby jak najlepiej wykorzystać teren. Żeby nie nawieźć za dużo ziemi, ale nie mieć problemu z garbem przy granicy działki. Bo tu planujemy domek posadowić. Jakieś pomysły?

    Po długim weekendzie wizyty w urzędach - WZ, w wodociągach i w Tauronie - plan minimum na ten rok to doprowadzenie wody i prądu. Ale to ...
  5. Wstęp

    W 2000 roku kupiliśmy 1500 m. działkę w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dostaliśmy pozwolenie na budowę, wylaliśmy fundamenty i ... na tym się skończyło. Na świecie pojawiały się kolejne dzieci - w sumie: .

    Życie zweryfikowało trochę nasze plany. Doszłam do wniosku, że nie chcę większości mojego życia spędzić na dowożeniu dzieci i pomimo tego, że działka nie przestała mi się podobać, to jednak dla nas odpowiedniejsza ...
Strona 1 z 47