dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Zakupy!!!

    Przed upływem 2013 roku trzeba było wydać jak najwięcej pieniędzy na materiały, żeby można było odliczyć jak najwięcej podatku vat za materiały budowlane. Idąc tym tropem nakupowaliśmy wszystko co się dało a starczyło na to pieniędzy . Zawaliliśmy cały parter styropianem do ocieplenia budynku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8998mag1.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	266741

    A ponieważ tu brakło już miejsca, magazynem został również salon, jadalnia i holl

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8994zaop.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	266742 ...

    Updated 22-06-2014 at 20:36 by _ATB_

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego, ewaii-gl526a, stodółka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Przeprowadzeni tymczasowo

    - 22-06-2014 - 20:12 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    22 czerwca 2014 roku
    Ponad tydzień przerwy od ostatniego wpisu........... To były bardzo wyczerpujące dni. Równo tydzień temu rodzina Śmigalskich po prawie 20 latach zamieszkania, pożegnała stare kąty i zamieszkała w mieszkaniu tymczasowym. Kto mieszka/ł na 4 piętrze, ten wie, że w momencie wnoszenia/znoszenia czegokolwiek, potrafi ono mocno dać się we znaki. Pacholę, mimo młodego wieku, dopiero w połowie tygodnia uwierzyło, że jego kręgosłup nadal jest sprawny, a nogi ...
  3. Centrum dowodzenia-Kotłownia ;)

    Jednym z najciekawszych pomieszczeń w domu zawsze jest kotłownia.Ten sprzęt znajdujący się w tym lokalu zawsze jest imponujący-bynajmniej dla mnie
    Jak wszystkie pomieszczenia w Naszym domku , o to również zadbał mój mąż. Ponieważ jak już powiedziałam wcześniej ja stawiałam na grzejniki w łazience to On niech sobie robi co chce w piwnicy. Tak też zrobił! do tej pory nie wiem czy zrobił to bo mu się podobało , czy też z ciekawości czy ja coś na to powiem, postanowił ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego, ewa ii-gl256a, stodółka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Miłe niespodzianki po urlopie

    Wróciliśmy z dwutygodniowego urlopu naładowani energią do dalszych zmagań - czyli do prac wykończeniowych.
    Wyjeżdżałam pełna monotonii, bo wszystko zdawało się stać w miejscu. A tu niespodziewanka!!! - pergola pomalowana - kolor idealny..., chatka posprzątana (co najważniejsze, umyte okna! ...nienawidzę ), Chłopaki zrobili kominek, w którym pali się płomień, chata w pełnej krasie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000517.jpg
Wyświetleń:	1270
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	266729Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000519.jpg
Wyświetleń:	996
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	266730Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000523.jpg
Wyświetleń:	1004
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	266731Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000524.jpg
Wyświetleń:	1112
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	266732Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000533.jpg
Wyświetleń:	1207
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	266734 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: expobud, kominek, pergola Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Rurki w łazienkach

    Kolejną dokonaną przez nas czynnością są rureczki -już kompletne w obu łazienkach. Łazienka na górze została wyposażona w "podwójne kibelki" czyt: bidet i sedes - tak to nazywają moje dzieci

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8879stelaż.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	266679

    Parter również wyposażony jest w łazienkę a owa łazienka już posiada całość instalacji przygotowaną do montażu tzw. "białego montażu"

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_8887dół.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	71,1 KB
ID:	266680

    Żeby nie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu jednorodzinnego Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum