dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jarek EM08

  1. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Pozna?

    Uff. Z powodu totalnego braku czasu piszę dopiero teraz.

    A więc stało się! Domówiona paleta dachówki dotarła do Poznania z dalekiej Germanii w ubiegły poniedziałek, we wtorek przyjechała na działkę, a już w środę mój miły pan dekarz znalazł czas żeby ją rozłożyć na dachu :) Brakuje jeszcze 50 sztuk, ale jest to brak przewidziany. Po zamonotowaniu okien na parterze i w lukarnach, na budowę wpadnie na jeszcze jeden dzień ekipa aby osadzić 6 okien dachowych. Jak ...
  2. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Ponieważ domówiona dachówka cały czas jedzie z Niemiec i dojechać nie może dziś będzie mała ciekawostka.
    Korzystając z przerwy w robieniu dachu, postanowiłem wstępnie dać sobie zaprojektować kuchnię. Wstępnie, bo razem z żoną do tej pory nie zaprzątaliśmy sobie tym głowy, ale przychodzi taki czas, że trzeba zacząć myśleć o doprowadzeniu do właściwych miejsc w kuchni prądu, wody i kalalizy, więc przy okazji wizyty w Leroy-Merlin w Swarzędzu, wjechałem do mieszczącego się tuż obok ETC. W ETC ...
  3. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Co za przepiękna pora roku nastała... na całego kwitną bzy i kasztany..., i dobrze bo w końcu matury już za pasem. A wiadomo, że jak nie kwitną kasztany, to matury za bardzo nie wychodzą... ;-)
    No ale skończmy z tym zachwycaniem się nad pięknem natury i powróćmy do bardziej prozaicznych tematów jak dach i dachówka... Mamy dziś piątek, nawału pracy nie mam, tylko totalny wiosenny luzik, więc mogę coś niecoś naskrobać...

    Cofnijmy się teraz do

    Środy 07.04.2010
    ...
  4. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Znalazłem trochę czasu, więc skrobnę co nieco na temat zdjęć z

    Soboty 03.04.2010

    Pomimo, że była to sobota i to do tego Wielka Sobota, ekipa pojawiła się na placu budowy chociaż w nieco okrojonym składzie.

    W tym dniu robiona była wschodnia strona dachu, ta na której znajduje się lukarna do naszej sypialni:



    i kolejne zdjęcie z oddalenia

    ...
  5. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    Tak dawno nie uaktualniałem swojego dziennika, że ktoś przez PW się dopytywał, czy nie jestem chory, czy jeszcze żyję...:rolleyes: Nie, nie jestem chory, a chociaż bardzo często latam samolotem i mam za sobą setki lotów, to rządowymi maszynami i z wojskowymi pilotami na szczęście nie latam i pod Smoleńskiem też nie zginąłem... Cierpiałem za to na chroniczny brak czasu i na forumową pisaninę albo nie miałem czasu, albo ochoty. A!!!... No i reorganizacja naszego forum i jego ...
Strona 1 z 16