dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dabell

  1. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Ha :-)
    ktoś mi sie do dziennika wpisał a nie do komentarzy :-) i dopiero to zobaczyłam :-).
    Strop nad samym wykuszem jest wykonany w monolicie :-) bo nie dało sie belek pod terrive dobrze ułożyć :-). Zaizolowany jest od góry 8-10 cm warstwą Vapotherm XR a dodatkowo juz wewnątrz sufit jest obniżony i pod samym wykuszem jest 15 cm wełny Superrodk Rockwoola :-). Od przodu balkonu jest 15cm Platinum+, więc bariarka będzie lekko cofnieta :-) i przymocowana do ściany wyłącznie ...
  2. Pistacjowy zawrót g?owy :-) - dziennik Dabell

    Po przeprowadzce aparat nie mógł sobie znaleźć swojego miejsca :-), ginął zawsze w momoentach zapotrzebowania. W końcu udało mi się go zlokalizować i zrzucić zdjęcia.
    Obiecałam zdjęcia schodów - oto one:
    widok od dołu na naszą lekko zagiętą barierkę :-)

    Z góry - widok na spocznik. Ostatni stopień jest przedłużeniem parkietu. Po ułożeniu parkietu został przygotowany ...
  3. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    W sobote był wielki dzień - PRZEPROWADZKA :-)
    udało się wszystko popakować, przewieźć i już w miarę rozpakować :-). Strat nie było :-). Skorzystaliśmy z usług firmy przeprowadzkowej www.betam.pl . polecam, przeprowadzili nas sprawnie i szybko (4 godziny łącznie z przejazdem na działkę :-)).

    Jeszcze sporo rzeczy leży w workach, bo nie ma dla siebie miejsca- garderoba musi się zabudować a starych szaf nie chcieliśmy brać.
    Mieszka się cudownie :-) tym bardziej, ...
  4. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    Wrzucam oczekiwane zdjęcia kuchni i kominka. Robione są wieczorem, więc nie oddają kolorów. Kuchnia jest zdecydowanie jaśniejsza - tak ciepły kolor brązu.



    Kominek - będzie jeszcze pomalowany, ale to na końcu, muszę go zgrać kolorystycznie.
    ...
  5. Pistacjowy zawrót g?owy :-) - dziennik Dabell

    MAMY GAZ !!!!
    Normalnie nie do uwierzenia :-), ale to prawda. Wykonawca wybrany przez gazownię wykorzystał dość ciepłe dni i wykonał sieć a polecona przez niego firma zrobiła nam przyłącze do domu. W sobotę gaz poszedł w rury :-)- mamy w domu dwa zaworki (w kotłowni i w kuchni) - nie wiem czy pisałam, że zrobiliśmy obejście w ziemi, żeby nie mieć rur w domu. Rury gazowe rozgałęziają się i dochodzą do kotłowni oraz bezpośrednio przez ścianę do kuchenki gazowej. ...
Strona 1 z 16