dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Po prostu.. Lawenda :)

W związku z tym, iż co i rusz jestem maltretowana przez kilka dobrych duszyczek tym, żeby założyć swój dziennik... w Końcu zakładam :) Taadaaam ... A więc jestem :)

Na dzień dobry chciałam przywitać się ze wszystkimi budującymi. I mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona Bobów Budowniczych i wspólnie będziemy mogli cieszyć się naszymi pokonaniami w całej tej przygodzie.

Jesteśmy teraz na etapie pokrycia dachowego. Ale żeby nie było tak od d...y strony to po krótce przybliżę Wam naszą przygodę z budowaniem naszej Lawendy.

Tutaj na forum Muratora nie ma chyba jeszcze aktywnego dziennika projektu "Lawenda" tak więc będę chyba pierwsza. Mam nadzieję, że tym samym zachęcę innych Lawendowiczów do dzielenia się swoimi troskami, radościami związanymi z budową ich wymarzonego domku.

A więc zacznę od początku. Przygodę z budowaniem zaczęliśmy w styczniu 2012 roku. Myśl o budowie była znacznie wcześniej bo najpierw decyzja, że zaczynamy, potem wybór projektu, potem cała papierologia.. no i w końcu w styczniu 2012r. pierwsze zakupy budowlane.

A teraz kilka zdjęć poglądowych, żeby było wiadomo o czym piszemy :)

Tak wygląda nasza Lawenda



Domek nasz był nieco przerobiony, jak pewnie u większości. Poszerzyliśmy z boku trochę, przez co zwiększyła nam się łazienka na parterze i powiększył nam się garaż, co właśnie chcieliśmy w tym wszystkim uzyskać.
Dom ma 212m2 powierzchni użytkowej a 260m2 całości.

Tak wygląda rzut parteru :



Tak wygląda poddasze:



Tak też własnie prezentuje się nasz domek.
Cdn. :bye:

ma żadnych wpisów w Dzienniku Budowy